in

Mladík narazil do zaparkovaného auta. Za všetko vraj môže jeho pes, ktorý mu do ucha pošepkal, aby prepol pesničku

Vodič, zjavne pod vplyvom omamných látok, narazil do auta na sídlisku. Za všetko ale vraj môže jeho pes, ktorý chcel prepnúť pesničku. Správu prináša portál Noviny.sk

Muž, ktorý narazil do stojaceho auta na sídlisku presviedčal políciu a redaktorku TV JOJ, že jeho pes má zázračné schopnosti a zavinil celú situáciu, pretože chcel prepnúť pesničku. Očitý svedok hneď po náraze privolal políciu.

Keď sa redaktorka vodiča opýtala, čo sa stalo, vysvetlil jej to naozaj svojsky: “Pes mi štekal vzadu do ucha, tak možno preto. Predtým som ho zatvoril do kufra a príde na snowboarde, si prešiel cez takú dierku, keď je smädný, tak si príde dopredu. Prepni mi pesničku, alebo čo mi povie a som sa zľakol.”

Počas celej doby vodiča neopúšťa ani dobrá nálada, aj napriek tomu, čo sa stalo. Navyše sa do televízie aj zdôveril, aké plány má na večer: “Idem sa dobre najesť, polievočku by som si dal, zima je vonku. Pivečko si dám konečne po dlhšej dobe. A večer zase ženy, drogy, alkohol, herne.”

Aj keď bola dychová skúška negatívna, pred jeho večerným programom sa ešte musel zastaviť v nemocnici, aby mu odobrali biologické vzorky, z ktorých budú skúmať, či pred jazdou nepožil nejakú omamnú látku.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

KAMEŇÁK: Dôvody prečo na Slovensku doteraz nikto neuniesol žiadne lietadlo

Kompilačka totálnych …, ktorých ľudia stretli v hromadnej doprave