in

Mladíci z Bratislavy sa viezli na nárazníku lokomotívy. Teraz im za to hrozí vysoká pokuta

Dvaja mladíci z Bratislavy majú čo vysvetľovať. Svojím konaním ohrozili nielen svoje životy, keď sa postavili na nárazník idúceho osobného vlaku. Aj keď sa našťastie ich konaním nikomu nič nestalo, dvoch mladíkov cestujúcich na čierno už vyšetruje polícia. Správu priniesla stránka Polície Slovenskej republiky.

Zdroj: Railpage.net

Aktuálne neznámym páchateľom hrozí pokuta až do výšky 1000 eur. Okrem toho, že na zadnom nárazníku cestovali na čierno, mohli ohroziť svoje životy a v tom najhoršom prípade mohlo všetko skončiť tragicky.

„Bratislavskí železniční policajti objasňujú priestupok na úseku železničnej dopravy, ku ktorému došlo dňa 30.07.2020 v úseku jazdy vlaku medzi žst. Bratislava – Nové Mesto a žst. Bratislava ÚNS, kde sa dvaja doposiaľ nezmámi páchatelia viezli na zadných nárazníkoch osobného vlaku,“ informuje polícia na Facebooku.

PRÁZDNINOVÉ LETNÉ DOBRODRUŽSTVO SA MOHLO SKONČIŤ FATÁLNE!POZNÁTE TÝCHTO NEZODPOVEDNÝCH HAZARDÉROV 👥JAZDY NA…

Zveřejnil(a) Polícia SR – Bratislavský kraj dne Pátek 31. července 2020

Všetko mohlo skončiť tragicky najmä kvôli tomu, že v niektorých úsekoch dosahujú tieto vlaky rýchlosť až 60 km/h. Polícia teda aktuálne pátra po identite týchto dvoch cestujúcich. Ak máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri vyšetrovaní, oznámte to na bezplatnom číslo polície 158.

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 ľudí, ktorí si všimli niečo, čo sa len tak nevidí

Jednorázové rúško