in

Milovníci horských dráh vyskúšali vychytanú, podomácky vyrobenú, 55 metrovú atrakciu, ktorú má chlapík na záhradke

Skupinka kamarátov, ktorí skutočne zbožňujú zábavné parky, si z bezpečnosti vôbec veľkú hlavu nerobia a vzadu na dvore si vyskúšali vlastnoručne postavenú horskú dráhu. No a nebudeme si klamať, trampolína alebo bazén sa môžu oproti tomuto strčiť do riti, pretože toto vyzerá k*revsky dobre!

Testeri sú 4 kamaráti – Chad Miller, Paul Polelle, Alec Reynolds a Lucas Fields – ktorí sa nazývajú Ohio Valley Coasters Team a väčšinu voľného času cestujú od štátu k štátu, aby vyskúšali všelijaké zábavné parky. Prevažne testujú multimiliónové atrakcie, no tentokrát sa rozhodli pre záhradku Johna Iversa, ktorý si vyrobil za domom svoju vlastnú dráhu.

Svojho miláčika volá The Blue Flash (Modrý Blesk) a meria 55 metrov. Najvyšší bod je vo výške 6 metrov a maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť, je 40 km/h. A to vám už celkom ofúkne háro.

Jeho DIY park otvára verejnosti počas víkendov od júna do septembra. Síce sa musíte dohodnúť, ale ak pôjdete okolo, určite to bude stáť za to. No a možno aj prekonáte jeho rekord, keď dráhu prešiel za necelých 30 sekúnd.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar

Tínedžer zomrel v továrni na klobásy, keď ho jeden zo strojov vcucol do vnútra

Tak to chodí vždy keď sme sami!