Mike Tyson plánuje vystavať 407-akrový marihuanový dovolenkový komplex

Pravdepodobne ste si už stihli všimnúť, že Mike Tyson žije v dnešnej dobe veľmi odlišným životným štýlom, ako tomu bolo za jeho kariéry boxeristu. V roku 2016 si založil spoločnosť Tyson Holistic Holdings, prostredníctvom ktorej predáva množstvo produktov vyrábaných na báze kanabisu.

V nasledujúcom roku, by chcel však bývalý boxerista v južnej Kaliforniipostaviť komplex s rozlohou 407 akrov a názvom Tyson Ranch, ktorý by mal byť domovom rôznych turistických atrakcií, ako napr. lenivá rieka. Jednou z atrakcií bude aj Kind Music Festival, ktorý jeho obchodný partner Rob Hickman opisuje ako “Lollapalooza Kanabisu.”

Cieľom ranča je ubytovávať stále sa zvyšujúcu klientelu cestovného ruchu v oblasti kanabisu, a na jeho ranči by malo byť dokonca až 200 ubytovacích jednotiek.

Okrem ubytovania by sa však mal ranč využívať aj na výskum a vzdelávanie ohľadom marihuany, so zameraním na liečebné účinky tejto čarovnej rastliny.

Ako sám hovorí: “Bojoval som viac ako 20 rokov a moje telo je veľmi opotrebené. Prekonal som dve operácie a používal marihuanu na upokojenie nervov a utíšenie bolesti…Ale predtým mi dávali nejaké opiáty, a tie opijáty ma celého doj*bali !

Zdroj

 

 

 

Zanechať komentár

avatar

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #56

Tvorcovia Ricka a Mortyho tvrdia, že by radi urobili celovečerný film a prezrádzajú čo majú v pláne