in

Manžel žiada svoju polovičku, aby si nechala napichať botox. Tvrdí, že ho bolí, keď ju vidí usmievať sa

31-ročná žena sa na Reditte rozhodla podeliť so svojim trápením. Po ani nie 6-mesačnom manželstve s 27-ročným mužom speje ich vzťah do záhuby a to len vďaka botoxu.

Utrápená žena napísala: „S manželom nie sme spolu ani 6 mesiacov. Tesne po Vianociach som si všimla, že je akýsi utrápený a začína sa mi odcudzovať. Keď som sa ho spýtala, čo sa deje, nechcel mi to povedať. Keďže sme sa sťahovali a on začínal v novom zamestnaní, jeho správanie som pripisovala stresu a týmto zmenám.“

Manželka pokračuje tým, že keď sa manželovo správanie nezmenilo ani po nejakom čase, rozhodla sa s ním porozprávať. „Zobudil ma uprostred noci a úplne vážne mi povedal, žeby som si mala dať botox,“ spomína na prelomovú noc, po ktorej ostala ako obarená a cítila sa skutočne dotknuto.

Žene to ale nedalo, tak sa manžela opýtala, čo konkrétne ho na nej obťažuje. On jej odpovedal, že ho bolí, keď ju vidí usmievať sa alebo smiať.

Neznáma sa vo svojho príspevku na ľudí obrátila aj s otázkami: „Keď ma už 31 rokoch vníma ako starenu, ako sa mám pri ňom cítiť atraktívna? Ako s ním mám mať deti?“

V závere dodala, že botox nechce, pretože sa vo svojej koži cíti pohodlne a vždy sa snažila vyzerať prirodzene. Rada sa usmieva a smeje a tak ju trápi, že to, čo ona miluje, jemu spôsobuje bolesť.

Šokovaní ľudia jej pod príspevkom poradili, aby sa nechala rozviezť, pretože nik by nemal byť s niekym, kto ho pokúša zmeniť.

Zdroj

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Nič nové…

25 Vtipných tetovaní, ktoré vás pobavia.