in

Mamička fitnesska si robí pravidelne smoothie so spermiami – vraj je to zaručený liek proti koronavírusu

Ľudia, ktorí sa venujú stravovaniu a cvičeniu viac ako my, ktorí vyskúšame diétu alebo pôjdeme raz do posilňovne a rozprávame o tom mesiac, sú pre výsledky (alebo fotky na instagrame) schopní urobiť čokoľvek. Niekedy by ste až neverili, čo stojí za tým, čo prezentujú ako “dokonalé krivky”.

Od chlapíkov napapkaných steroidmi, cez kulturistov, ktorí cucajú materské mlieko svojej manželky až po odstraňovanie rebier, či silikónové zadky. Táto mamička ale prichádza s novým extrémom.

Novým expertom na stravovanie a zároveň medicínu je Tracy Kiss. Prisahá na svoje deti a kariéru, že pitie “smútička” so spermiami je jediný a zaručený liek ako nedostať koronu.

Možno si vravíte, že už ste o fitnesske, ktorá pije spermiove smoothie počuli… a nemýlite sa. Áno už o jej nápoji dlhovekosti internet počul a vtedy tvrdila, že vďaka tomu je zdravá a podporuje tak svoju imunitu.

Ale to nie je všetko dnes ale prichádza s novým tvrdením. Jej tajná ingrediencia je vraj dokonale efektívna proti koronavírusu. Pri pravidelnom užívaní si vás vraj vírus ani nevšimne (a nám je jasné prečo, lebo je to hnus).

Tracy je vegánka a toto smoothie je súčasťou jej každodennej rutiny. Vždy si doň pridá spomínanú tajnú ingredienciu pochádzajúcu z jej priateľa. Praktizuje to vraj už tri roky a odvtedy nemala nádchu ani chrípku.

Samozrejme nech si každý robí čo chce a čo uzná za vhodné… ale doma. Momentálne sa počas pandémie snaží verejnosť povzbudiť k rovnakým návykom ako má ona.

“Podarilo sa mi nájsť vegánsku alternatívu, ako posilniť imunitný systém a dokonca zadarmo. Často neviete, čo všetko tradičné lieky obsahujú – pre telo je lepšie piť niečo, čo neobsahuje chemikálie.”

Takže ak by sa vám nechcelo nosiť rúško, umývať ruky a dodržiavať odstup od ľudí, tak môžete skúsiť metódu od Tracy. V prípade, že si chlap, máte vyhraté ale ak si slobodné dievča, utekaj na Tinder.

zdroj

     
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
2 - 6 ml protein
2 - 6 ml protein
11 mesiace dozadu

No,a ako to vysvetlit tej mojej?Ze podbite g*no je zdrave.Mozem jest ananas aj pol roka,nechuti jej..co caka segedinsky a 6 knedlikov?

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #156

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #860 : A opäť sa musím o seba starať.