in

Mama získala reflexy Spidermana a zachránila vlastné dieťa pred pádom z balkónu+VIDEO

Matku zachytila bezpečnostná kamera, keď zachránila svojho syna vďaka jej neuveriteľne rýchlej reakcii. V zlomku sekundy sa vrhla po svojom dieťati, ktoré už bolo pomaly jednou nohou v hrobe. Celkom dobrá slovná hračka, keďže práve noha, za ktorú ho mama chytila, mu zachránila život. Chlapec by totižto spadol z balkóna zo 4. poschodia a to by už pravdepodobne nerozchodil.

Video bolo zverejnené na Reddite, pričom jedna polovica užívateľov matku chválila za jej pohotovú reakciu, a druhá polovica jej nadávala za nepozornosť (čo moc nevychádza, lebo ináč by už chlapec nebol medzi nami). Ľudia si taktiež všimli obrovskú bezpečnostnú vadu budovy, pretože cez to zábradlie by sa pomaly prepchalo aj prasa. 

Na videu je vidno, ako sa batoľa zvedavo približuje smerom k zábradliu, až si k nemu čupne a začne pokladať ruky do voľného priestoru, kde malo byť asi podľa neho osadené sklo. 

Matka sa pozerá do telefónu, na sekundu zazrie syna a už skáče do akcie. Keby ho spozoruje o chvíľku neskôrno neviem, neviem.

 

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #62

Košičan obložil salámou policajné auto – trest si odpykáva vo väzení