in

Mama pristihla 9-ročného syna ako si šikovne pomáha pri robení domácich úloh

Mama prichytila svojho malého syna ako podvádza pri domácej úlohe z matematiky. Použil na to inteligentný reproduktor “Alexa”.

Pre tých, ktorí nepoznajú Alexu, je to smart reproduktor, ktorý je napojený na internet. Dokáže nám odpovedať na množstvo otázok. Napríklad aké bude počasie? Koľko je 14 na druhú? Aké sú dnes novinky vo svete? A mnoho ďalších.

 

Leanne Gormanley, mama 9-ročného výmyselníka Brycea, zostala ohromená stáť, keď videla ako sa jej syn pýta na matematické výsledky umelej inteligencie.

Vo vtipnom videu, ktoré sa mame podarilo natočiť, sedí Bryce spokojne so zošitom  na zemi a pýta sa alexy otázky ako napríklad: “Alexa, koľko je 8 krát 4?”

I would say it’s a fantastic effort son 🤣🤣🤣 NOT. Alexa is NOT how you do your home work Bryce. 10/10 for cleverness on this aul boy 🤣🤣🤣 really could not believe the cheek of him doing it when I was in the vicinity🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🥰🥰 mailto:licensing@ladbiblegroup.com

Zveřejnil(a) Leanne Gormanley dne Středa 9. října 2019

 

Keď Leanne skríkla na syna, že čo to robí, sa malý chlapec len usmial a povedal: ” no veď domáce úlohy.”

Matka sa snaží na videu udržať smiech a vysvetľuje synovi, že takto sa úlohy nerobia a bude to musieť urobiť celé od znova a sám.

Video dosiahlo na Facebooku už skoro 2 milióny pozretí a vyše 20 000 reakcií. Mnohí komentujúci s úsmevom chvália spôsob akým sa Bryce dokázal vynájsť. Samozrejme nie je správne takto robiť domáce úlohy, ale učiteľ potvrdil, že Bryce je šikovný a dosahuje výborné výsledky aj bez Alexy.

Zdroj

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Gydra Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Gydra
Gydra

Kdyby ho přistihla při pinďení hoňoura bylo by to zajímavější … prostě wtf ? my jsme totiž nikdy nepoužívaly kalkulačku aby jsme to měli z krku a šli si ven za kámošema že ?

Moja mama môže byť právom hrdá

Dilema