in

Majiteľka baru sa sťažuje na zákazníkov, ktorí pijú len vodu z vodovodu – vraj im kazia biznis

Mnoho ľudí k jedlu uprednostňuje radšej čistú vodu z vodovou pred sladkými nápojmi, alkoholickými nápojmi alebo pivom. Tým však kazia biznis baru, tvrdí majiteľka Bristol Spirit.

Spoluzakladateľka baru Bristol Spirit sa na sociálnej sieti Twitter vyjadrila k problému, ktorý aktuálne postihuje jej bar. Podľa Tweetu sa za minulý týždeň v ich bare objavilo až 14 ľudí, ktorí si k svojmu jedlu vypýtali len čistú vodu z vodovodu (ktorá je spravidla podávaná zadarmo). Z toho dôvodu nezarobia z účtu na jeden stôl dostatok peňazí, a tak prichádzajú o svoj profit.

Interiér baru Bristol Spirit

„Ak si vypýtate len vodu z vodovodu, je to ako keby ste nám hovorili, že si nevážite náš bar natoľko, aby ste si tu kúpili vodu na pitie. Veď práve pre to tento bar existuje.“

Podľa majiteľky je super, že sa ľudia vyhýbajú alkoholickým nápojom a snažia sa žiť zdravo, ale to nie je dôvod, prečo by si nemohli zakúpiť niečo z ich nápojového lístka. Ten vraj obsahuje až 50 nealkoholických a zdravších nápojov. Je teda z čoho vyberať.

Zdroj: Bristol Spirit

Čo si myslíte o tomto probléme? Zvyknete si v reštaurácii vypýtať vodu z vodovodu? Podelte sa o svoj názor v komentároch.

Zdroj

   
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Mia
Mia
2 roky dozadu

nech si dá urobiť rozbor vody z vodovodu, zavesí ho niekam na viditeľné miesto v bare a uvidí, že nikto odtiaľ piť nebude… alebo nech ponúka minerálky, na slovensku stoja takmer ako pivo, ak nie viac v niektorých podnikoch…

Žena sa pri zápche snažila tlačiť takou ohromnou silou, že kvôli tomu stratila 10 rokov pamäte

Tak ja si myslím, že je to úplne presne vystihnuté