in

Macaulay Culkin, herec zo známeho filmu Sám Doma, si zmenil stredné meno – na Macaulay Culkin

Postavu Kevina z filmu Sám Doma určite poznáš. Túto postavu hrá Macaulay Culkin, herec, ktorý vo svojich štrnástich rokoch oznámil odchod do hereckého “dôchodku”. Okrem toho to v živote nemal ľahké, prešiel si mnohými ťažkými obdobiami a hovorilo sa o tom, že natočenie filmu Sám Doma bol posledné dobré, čo sa bývalému hercovi stalo.

Macaulay Culkin v roku 2018

V posledných rokoch sa Macaulay dostal z jeho závislostí a nedávno dokonca natočil reklamu s Google, kde parodoval svoj úspešný vianočný film. Tieto Vianoce sa Culkin rozhodol, že si zmení svoje stredné meno. Požiadal fanúšikov na sociálnej sieti Twitter, aby mu vybrali nové meno. Nakoniec vyhral návrh Macaulay Culkin. Jeho celé meno v roku 2019 bude teda vyzerať Macaulay Macaulay Culkin Culkin.

Culkin v jeho novej reklame

Culkinove terajšie stredné meno je Carson, no prisľúbil, že si ho v roku 2019 legálne zmení na víťazné, ľuďmi vybrané meno. Neúspešné návrhy boli napríklad Shark Week, Kieran (meno jeho brata), “The McRib Is Back” a “Publicity Stunt”. Či si Macaulay meno naozaj legálne zmení, uvidíme v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #494

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #267