in

Ľudia sa na internete priznali, čo im počas detstva robili ich starší súrodenci (10 zábavných priznaní)

#1 Moja najstaršia sestra ma prinútila vliezť do sušičky … potom ju zapla.“

 

#2 „Keď ma strážili moji starší súrodenci, chceli mať odo mňa pokoj, a tak ma na záhrade priviazali k stromu.“

 

#3 Keď som bol malý, za našim domom bolo veľa kopcov. Moji starší bratia ma hodili do suda a spustili ma v ňom zo strmého kopca.

 

#4 Môj starší brat raz zobral moje bábiky, odrezal im hlavy, ostrihal vlasy a zvyšky hláv po mne hádzal.

 

#5 Môj brat a sestra raz predstierali môj únos. Mali na sebe lyžiarske masky a akože sa vlámali do domu. Priviazali ma k stoličke a prestali, až kým som úplne nespanikáril. Vtedy si dali dole masky a prosili ma, aby som to nepovedal mame a otcovi.

 

#6 „Moja sestra mi priviazala švihadlo k členku a presvedčila ma, aby som skočil z poschodovej postele “bungee jump”. Bol to deň, kedy som si zlomil lícnu kosť.

 

#7 „Moja mama dostala nový vysávač. Moja staršia sestra ho chcela samozrejme otestovať, a tak sa rozhodla, že ho vyskúša na MOJEJ HLAVE. Umiestnila vysávač približne do stredu mojej hlavy a zapla ho. V tej chvíli mi z hlavy zmizla polovica vlasov. Potom sme už len rozmýšľali, ako ukryť tú plešinu na mojej hlave pred mamou.

 

#8 „Staršia sestra robila “výskum”. Počas toho, ako som spal, mi zapchala nos, aby zistila, či sa začnem dusiť alebo otvorím pusu.

 

#9 „Brat raz zobral zvon na toalety, prišiel ku mne, dal mi ho na hlavu a … 

 

#10 „Staršia sestra ma raz skúšala z učiva, z ktorého som mala v škole odpovedať. Za každý ráz, čo som sa pomýlila, som dostala “kúpeľ” pohárom studenej vody.

Zdroj – upravené

 

Zanechať komentár

avatar

Zlodeji ukradli z Blenheimského paláca 18-karátový záchod za £1 milión 

Robert Downey Jr. sa údajne vráti ako Iron Man vo filme Black Widow