in

Ľudia, ktorí používajú nadmerné množstvo výkričníkov a CAPSLOCK sa vyhrážajú, že s tým nikdy neprestanú

Stále viac a viac ľudí sa odmieta v písanom prejave na internete správať ako dospelý jedinec a namiesto toho uprednostňujú štýl písania 7 ročného decka.  Uznávaný odborník na diakritiku a písaný prejav radí:

” Keď použijete výkričník viacnásobne nielenže spravíte vetu super zaujímavou ale aj zvýrazníte váš hodnotný názor. Ešte lepšie keď to celé napíšete veľkými písmenami”

Predstavme si situáciu kedy vám príde správa : ” Čau Janči, ako sa máš?”  To je nuda však? Načo na to vôbec odpisovať ale teraz si predstavte, že vám príde správa: ”  Čau Janči !!!! , ako sa máš?! ???  . To je ale adrenalín však? Úplne nový významový rozmer správy.

Anonymný čitateľ a používateľ veľkých písmen, výkričníkov a otáznikov sa s nami podelil o svoj názor:

” Každý, KOMU VADÍ, že používam VEĽA VÝKRIČNÍKOV SA môže DAŤ VYPCHAŤ !!!!  JE TO MÔJ ŽIVOTNÝ štýl  a užívam si tak život !!! Čo je zle na tom keď SI CHCEM užívať a viesť živú DISKUSIU s ľuďmi okolo SEBA ???!?!?!?!? .

 

Odborníci však radia aby sa každý nad sebou zamyslel, či chce písať e-maily a správy cez messenger akoby mal práve mŕtvicu .  Prepáčte ešte raz :” AKOBY MAL PRÁVE MRTVICU !!!!!!”

     
guest
2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
TIR
TIR
2 roky dozadu

Vela ludi v mailoch napise pozdrav (oslovenie) s “vykricnikom”.

Dobry den !
………….. .
…………………… .

frusi
frusi
2 roky dozadu
Odpovedať   TIR

to je trosku rozdiel oproti tomu co sa tu spomina

Konverzácie, ktoré ti dokážu, že život nemusíš brať tak vážne #154

Prečo práve teraz?