in

Ľudia, ktorí nakúpili predražené rúška od influencerov : ” Chceme druhú vlnu koronavírusu !”

Tak a je to tu. Netrvalo dlho a koronavírus má čím ďalej menší efekt na naše každodenné fungovanie. Ľudia sa začínajú stretávať, prípadov je každý deň menej a rozpráva sa už o štvrtej fáze uvoľňovania opatrení. Čo však nikto nečakal je vcelku veľké množstvo inteligentných mladých ľudí, ktorí v čase koronakrízy podporili svojho obľúbeného influencera a kúpili si od neho rúško za minimálne 10 EUR aby ho mohli v dobe keď hrozil zákaz vychádzania nosiť ako módny doplnok a vyjadriť tak podporu zdravotníckemu personálu, ktorí trpel nedostatkom zdravotníckeho materiálu.

Čo bude s cool rúškami, keď ich ľudia nebudú potrebovať ?

Je teda na mieste, že ľudia, ktorí chceli byť v čase svetovej pandémie cool a trendy sú teraz v obavách, že ich rúško bude nasledujúce mesiace či roky vhodné akurát tak na prepadnutie banky alebo si ho môžu nasadiť na hlavu a nosiť namiesto čiapky.

” Požadujeme predĺženie povinnosti nosiť ochranné rúška aspoň do konca tohto roka ideálne aj na rok 2021″ Povedal pre náš web nespokojný užívateľ Instagramu . Rovnako ako mnoho iných aj on chcel v čase pandémie pomôcť spoločnosti a tak podporil svojho obľúbeného rapera, ktorí  predával  2+1 rúško v akcií len za 30 EUR.  ” Možno som mohol podporiť zdravotníkov a prispieť im na ochranné pomôcky ale koho vtedy napadlo, že tento swag tu bude dočasne?” Dodal.

 

 

Zanechať komentár

avatar

Ako by to asi vyzeralo, keby postavy zo Star Wars pili kávu?

VTIP DŇA: Manželka ako staré auto