in

Ľudia, ktorí nakúpili predražené rúška od influencerov : ” Chceme druhú vlnu koronavírusu !”

Tak a je to tu. Netrvalo dlho a koronavírus má čím ďalej menší efekt na naše každodenné fungovanie. Ľudia sa začínajú stretávať, prípadov je každý deň menej a rozpráva sa už o štvrtej fáze uvoľňovania opatrení. Čo však nikto nečakal je vcelku veľké množstvo inteligentných mladých ľudí, ktorí v čase koronakrízy podporili svojho obľúbeného influencera a kúpili si od neho rúško za minimálne 10 EUR aby ho mohli v dobe keď hrozil zákaz vychádzania nosiť ako módny doplnok a vyjadriť tak podporu zdravotníckemu personálu, ktorí trpel nedostatkom zdravotníckeho materiálu.

Čo bude s cool rúškami, keď ich ľudia nebudú potrebovať ?

Je teda na mieste, že ľudia, ktorí chceli byť v čase svetovej pandémie cool a trendy sú teraz v obavách, že ich rúško bude nasledujúce mesiace či roky vhodné akurát tak na prepadnutie banky alebo si ho môžu nasadiť na hlavu a nosiť namiesto čiapky.

” Požadujeme predĺženie povinnosti nosiť ochranné rúška aspoň do konca tohto roka ideálne aj na rok 2021″ Povedal pre náš web nespokojný užívateľ Instagramu . Rovnako ako mnoho iných aj on chcel v čase pandémie pomôcť spoločnosti a tak podporil svojho obľúbeného rapera, ktorí  predával  2+1 rúško v akcií len za 30 EUR.  ” Možno som mohol podporiť zdravotníkov a prispieť im na ochranné pomôcky ale koho vtedy napadlo, že tento swag tu bude dočasne?” Dodal.

 

 

     
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
kukolar
kukolar
6 mesiace dozadu

technika ide vpred , len ludký mozog sa stale viac a viac zmešuje a hlúpne

Ako by to asi vyzeralo, keby postavy zo Star Wars pili kávu?

VTIP DŇA: Manželka ako staré auto