in

Letecká spoločnosť zaplatí za tvoj pohreb, ak sa počas cestovania nakazíš koronavírusom

Letecká spoločnosť Emirates vymyslela novú stratégiu, ako zvýšiť dopyt po cestovaní v dobe neutíchajúcej pandémie. Svojim cestujúcim priniesla možnosť poistenia proti koronavírusu. Správu priniesol portál Airlive.

Zdroj: ramboldheiner

Nové poistenie dubajskej leteckej spoločnosti spočíva v tom, že ak sa pasažier nakazí koronavírusom Covid-19, spoločnosť mu pokryje celé liečebné náklady. Preplatená suma sa môže vyšplhať až do 150 000 eur. Spoločnosť vypláca v prípade nakazenia 100 eur na deň za karanténne výdavky, ako sú napríklad hotel či strava.

Ak by došlo k najhoršiemu a pasažier by na nákazu koronavírusom zomrel, spoločnosť preplatí 1 500 eur za náklady na pohreb. Ponuka platí do 31. októbra a je platná 31 dní od tvojho prvého letu s leteckou spoločnosťou Emirates. Poistenie platí aj vtedy, ak následne cestuješ do ďalších miest. Náklady na testovanie Emirates neprepláca a každý, koho test bude pozitívny, musí sám kontaktovať spoločnosť, aby mu mohli byť preplatené jeho výdavky.

Zdroj: bilaleldaou

„Je to veľká investícia z našej strany, ale našich zákazníkov vždy staviame na prvé miesto, a tak veríme, že túto iniciatívu privítajú,“ uviedol v tlačovej správe generálny riaditeľ skupiny Emirates Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum.

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #234

Vtipné slovné hračky pre dnešný deň, ktoré ťa potrápia ale aj pobavia #42