in

Legendárny Roko ukončil svoju rapovú kariéru

Štefan Lukáč, ktorý je známy najmä pod svojou prezývkou Roko, dnes oficiálne ukončil svoju rapovú kariéru. Meme a legenda slovenskej rapovej scény aktívne publikoval na YouTube svoje rôznorodé výtvory dlhých 9 rokov. O správe informuje jeho manažér na Instagrame.

Zdroj: YouTube

Roko sa preslávil svojím legendárnym vystúpením v SuperStar 2009, kedy porote zarapoval v niekoľkých jazykoch. Celé vystúpenie vtedy pôsobilo skutočne kontroverzne a komicky. Vyslúžil si preto až hodnosť generála hviezdnej roty.

Tým jeho televízna sláva však ani zďaleka neskončila. O dva roky neskôr sa v súťaži SuperStar objavil znova. Tentokrát pred porotou zarapoval známu pesničku California Love. Video z tohto vystúpenia sa stalo okamžite virálom a nazbieralo milióny videní.

Aj napriek neúspechu v SuperStar si rodák z Košíc založil svoj YouTubový kanál, na ktorom publikoval rôzne skladby či dissy na kolegov z rapovej brandže. Na kanále si za pomerne krátky čas nazbieral veľký počet fanúšikov.

Roko sa však rozhodol po deviatich rokoch úplne skončiť s jeho rapovou kariérou, čo oficiálne potvrdil aj jeho dlhoročný manažér.

View this post on Instagram

✌️ peace

A post shared by Štefan Lukáč (@rokosuperstarss) on

 
guest
3 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Andris
Andris
2 mesiace dozadu

No toto?
Doteraz som od toho týpka nič nepočul a dúfam, že to tak aj ostane.
Šikovná reklama.

ROKOfan
ROKOfan
2 mesiace dozadu
Odpovedať   Andris

tento typek ako si ho nazval je legenda .. a to že si od neho nič nepočul je len znakom toho že nevieš čo je dobre a nemaš hudobny vkus

Andris
Andris
2 mesiace dozadu
Odpovedať   ROKOfan

Rap je hudba? No toto?

Niekoľko komiksov, ktoré ťa nakopnú do nového dňa #552

17 ľudí, ktorých niektoré časti tela vyzerajú ako od mimozemšťanov