in

Kontroverzný let bez konkrétneho cieľa trvá 7 hodín. Vypredal sa behom 10 minút

Austrálska spoločnosť Qantas si pre svojich fanúšikov pripravila špeciálnu ponuku. Tým, ktorým chýba cestovanie lietadlom kvôli koronavírusu, si mohli zakúpiť letenku bez akéhokoľvek cieľového letiska. Pristanú totiž na rovnakom letisku, z ktorého predtým odletia. Správu priniesol portál Independent.

Cestujúci nastúpia do lietadla na letisku v Sydney, odkiaľ sa vydajú na 7 hodinový let ponad austrálsky kontinent. Lietadlo nebude mať žiadne medzipristátie, a tak si cestujúci budú môcť vychutnať skutočný zážitok z letu a zároveň si pripomenúť skvelé pocity z cestovania napríklad za rodinou či na dovolenku.

Záujem o let bol taký obrovský, že sa všetkých 134 sedadiel vypredalo do 10 minút. Letenky sa pohybovali v prepočte od 485 eur až po 2 353 eur. Cena leteniek sa samozrejme odvíjala od poskytovaných služieb a prepravnej triedy.

„Je to pravdepodobne najrýchlejšie vypredaný let v histórii spoločnosti Qantas,“ uviedol hovorca spoločnosti Qantas. „Ľuďom jednoznačne chýba cestovanie a zážitok z lietania. Ak bude dopyt, určite pripravíme viacero týchto letov, zatiaľ čo všetci budeme čakať na znovuotvorenie hraníc,“ dodal hovorca.

 
guest
2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Pako
Pako
29 dni dozadu

Neskutocne,Bodaj by sa všetci nakazili COVIDOM!

Mino
Mino
29 dni dozadu
Odpovedať   Pako

Akým?

Vysoká stavbárska škola života

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #255