in

Konšpiračná teoretička zomrela na koronavírus, keď sa snažila dokázať, že je to len výmysel

Len 30-ročná pacientka zomrela na nákazu Covid-19 v texaskej nemocnici po účasti na špeciálnej “Covid párty”. Jej cieľom bolo dokázať, že koronavírus je len obyčajný výmysel. Správu priniesol portál The Sun.

Ilustračný obrázok, zdroj: Pixabay

Konšpiračná teoretička sa rozhodla na sebe overiť, či je celá panika okolo koronavírusu oprávnená a skutočná alebo sa jedná len o nafúknutý výmysel na spomalenie svetovej ekonomiky. Žena sa teda zúčastnila párty, ktorú organizoval človek nakazený vírusom Covid-19. Takéto oslavy sa organizujú práve za účelom zistenia, či je vírus skutočný a ako rýchlo (ak vôbec) sa dokáže nákaza rozšíriť na zúčastnených ľudí.

Texaská nemocnica

Teoretička bola po párty pozitívne testovaná na Covid-19 a hospitalizovaná v nemocnici, vzhľadom na jej zhoršujúci sa zdravotný stav. Jej stav sa začínal postupne zhoršovať až do kritického, keď si uvedomila, že urobila obrovskú chybu. Predtým ako poslednýkrát vydýchla, pozrela sa na sestričku a povedala: „Myslím, že som urobila chybu. Myslela som si, že je to len hoax, no v skutočnosti nie je.“

 

2
Zanechať komentár

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
koronacasdf Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
koronac
koronac

Fake news s fake osobou a fake story. Pokojne sa s kymkolvek stavim ze koronu zdolam len pomocou vitaminu c. Mozme aj v milionoch eur alebo aj menej jak je libo. Odpiste a dohodneme sa.

asdf
asdf

VITAZ Darwinovej ceny

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #890 : Ako jete svoje kuracie nugetky?

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #166