in

Kompilácia najtrápnejších historiek z pracovných pohovorov

Pracovný pohovor býva stresujúca a psychicky náročná udalosť, kedy sa môžete veľmi ľahko a pomerne rýchlo strápniť. Poprípade vás strápnia samotní HR.

Preto vám predstavujeme tie najtrápnejšie historky z pohovorov, o ktoré sa ľudia na Reddite podelili.

Čakala som na v uvádzacej miestnosti na prijímací pohovor, pokiaľ neskončí pohovor jedného pána, ktorý bol predo mnou. Na stene bolo veľké zrkadlo, tak som si počas čakania upravila make-up, poškrabkala pupienky, prekontrolovala zuby a napravila podprsenku. Ukázalo sa, že to bolo jedno z tých zrkadlových okien, takže ma obaja celý čas mohli sledovať.

© Thornberry155 / reddit

 

Pomýlil som si deň a čas. Po pohovore mi povedali, že už niekoho prijali a v podstate so mnou viedli rozhovor len preto, aby mohli na hodinu vypadnúť z práce.

© Tyrfin / reddit

 

Keď som ešte býval trochu pri sebe, v jogurtárni sa ma na pohovore opýtali, či som schopný do 30 dní schudnúť, pretože by to nebol príliš dobrý obraz pre ich spoločnosť.

© 80srockinman / reddit

 

Opýtali sa ma na moje silné stránky. Tvrdil som, že som zábavný, tak som im povedal vtip. Nikto sa nezasmial… aj tak som tú prácu dostal.

© NotMyCabbagesAgain / reddit

Keď som parkoval, nechtiac som vyliezol na obrubník a trafil obrovský ozdobný kameň. Zachytil som sa oň, no po chvíli sa mi podarilo uvoľniť a šiel som teda na pohovor. Všetko šlo skvele, až pokiaľ sa ma neopýtali, či som ja trafil ten kameň vonku. Celý som sčervenal a povedal som “Áno … prosím dajte mi tú prácu, aby som si mohol dovoliť opraviť nárazník.”

© anabananas27 / reddit

 

Nemala som dosť skúseností, ale aj tak som to chcela ísť skúsiť. Viedla som si hrozne a dobre to viem. Najhoršia časť však bola, keď som už kráčala von a počula som, ako sa mi smejú na celé hrdlo. Ten smiech bolo počuť po celej chodbe. Plakala som celú cestu domov.

© DragonsReverie / reddit

 

Na mojom prvom pohovore sa ma opýtali, či je tu niečo, čo by som im chcela o sebe povedať. Mysleli tým niečo ako zručnosti, skúsenosti, atď. Povedala som “nie” a tým ten pohovor skončil.

© DookieRebelGirl1039 / reddit

 

Opisovali sa ako progresívne a zábavné pracovisko, a tak ďalej. Bola to sťahovacia spoločnosť a ja som na rýchlo po výške hľadal prácu. Ukázalo sa, že vypratávali byty, kde pred tým žili mentálne chorí ľudia.

© BoogieToSomeMarvin / reddit

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #145

Toto som fakt nepotreboval…