in

Koľko vás môže stáť jeden šialený beh po ihrisku na finále Ligy Majstrov ?

Včerajší zápas Ligy Majstrov sa musel v prvom polčase prerušiť, keď na ihrisko štadiónu Wanda Metropolitano v Madride vybehla polonahá žena. Na jej plavkách bez vrchného dielu stálo “Vitaly Uncensored”, čo mala byť reklama pre webovú stránku X-rated, ktorú vlastní YouTuber a priateľ odvážnej ženy, Vitaly Zdorovetskiy. 

Reklamu zadarmo, a ešte ku tomu v celosvetovom živom vysielaní, len tak nedostanete. A platilo to aj v tomto prípade. Okrem toho, že si jeho priateľka Wolanski posedela cez noc vo väzení, musí YouTuber zaplatiť za svoju reklamu, ako by ju vysielali prostredníctvom oficiálnych kanálov. A nieje to teda malá suma. Cena reklamy vo vysielacom čase od 17.30 hod., je podľa obchodného experta Darrena Rovella $3.97 mil !

Vitaly mal však celú akciu výborne premyslenú. Šialený beh polonahej ženy, v jednej z najsledovanejších udalostí roka, prilákal 1,9 mil. followerov. Z 316 500 na 2,2 milióna v priebehu pár hodín. A všetci dobre vieme, že čím väčší profil, tým väčšia šanca na reklamné ponuky $$$.

A jedna zaujímavosť na záver. Toto krásne divadlo si mohol pozrieť aj známy slovenský zabávač, YouTuber a prvom rade stroj na statusyĽubko Blaha!

Zdroj

 

 

Zanechať komentár

avatar

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #52

Zopár memečiek, ktoré vznikli aby ti spríjemnili dnešný deň #636