in

Kanye West oznámil svetu kandidatúru za prezidenta Spojených štátov amerických

Informácia o tom, že by sa chcel Kanye West stať prezidentom USA, sa povráva už niekoľko rokov. Teraz je to však už oficiálne a Kanye sa bude pravdepodobne už v tohtoročných voľbách uchádzať o funkciu prezidenta. Správu na Twitteri oznámil sám rapper.

Kanye West, zdroj: ABC News

43-ročný americký rapper Kanye West sa na sociálnej sieti pochválil svojou kandidatúrou za amerického prezidenta: „Teraz musíme splniť prísľub Ameriky dôverou v Boha, zjednotením našej vízie a budovaním našej budúcnosti. Kandidujem za prezidenta Spojených štátov,“ napísal Kanye na svoj Twitter spolu s hashtagom #2020VISION.

Rapperová kandidatúra sa skloňovala už aj v minulosti, čo priznal aj samotný Kanye. Vtedy však uviedol, že sa o prezidentskú stoličku bude uchádzať najskôr až v roku 2024.

Ilustračný obrázok

Jeho prezidentskú kandidatúru hneď podporilo niekoľko svetových osobností, medzi ktoré patrí napríklad vizionár Elon Musk: „Máš moju plnú podporu,“ napísal pod príspevok.

Zatiaľ nie je známe, či už rapper podal aj oficiálne vyhlásenie kandidatúry. V každom prípade sa môže jednať len o obyčajné promo na jeho nový album.

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Teším sa strašne

Zaujímavý fakt o banánoch