in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #86

Život je plný neočakávaných situácií. V dnešnom vydaní to bude napríklad neočakávaný útekneočakávaná reakcia alebo neočakávaná pomoc.

 

#1

Dnes som si prenajal auto s inteligentným kľúčom. Podľa vzdialenosti kľúču záleží, či je auto zamknuté alebo nie. Išiel som na meeting a keď som sa vrátil, bolo vykradnuté. Požičovňa nechala náhradný kľúč v prednej priehradke.

#JTMJ

Smart Ideas GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#2

Dnes som sa vrátila z romantickej dovolenky z luxusného hotela,kde sme boli s priateľom, s ktorým som 6 mesiacov. Po prvej milostnej noci som mu povedala, že ho milujem. Neskôr, keď som vyšla zo sprchy, boli všetky jeho veci preč spolu s ním. Uviazla som tam na celý týždeň…

#JTMJ

Pulpfiction GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3

Dnes sme mali doma žiarlivostnú scénu. Môj extrémne žiarlivý manžel sa začal so mnou hádať, prečo stále kojím naše novorodené dieťa a začal sa ho pri tom snažiť kŕmiť z fľašky. Podľa neho je “nesprávne”, že sa mojich pŕs dotýka aj niekto iný,než on.

#JTMJ

Im Jealous GIFs | Tenor

 

#4

Dnes bol niekto tak láskavý, že odhrnul sneh z cesty po obrovskej snehovej búrke.Nebol však až na toľko láskavý, že by tam nechal na seba číslo, keďže mi tým zahádzal celé auto až tak, že sa s ním nemôžem pohnúť.

#JTMJ

Thank You GIFs with Sound | Gfycat

 

#5

Dnes som zistil, že sa moji rodičia rozviedli.Nepovedali mi to. Jednoducho si len zmenili stav na Facebooku.

#JTMJ

Top 30 Nice GIFs | Find the best GIF on Gfycat

 

#6

Dnes som sa opýtal mojej priateľky, čo ju na mne priťahuje najviac. Zamyslela sa a povedala mi, “asi to, že vyzeráš trochu ako môj bratranec.”

#JTMJ

Um What GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Klamstvo ako výhoda

Klíma