in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #85

Zoznam nešťastníkov, ktorých život pekne odrbal, každým dňom narastá. To nám však nebráni, aby sme sa im nemohli poriadne zasmiať.

 

#1

Dnes som išla s kamarátkami do baru. Všimol si ma vyhadzovač a začal po mne skutočným spôsobom kričať: “Ty si tá sviňa, čo tu minulý týždeň všetko rozbíjala a spravila škodu za 300€!” Nevedela som, že mi moja identická 15-ročná sestra ukradla občiansky.

#JTMJ

You Bitch GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#2

Dnes sme s kolegom pracovali ako policajti v civile. Na ulici sme videli bitku, takže sme ju šli zastaviť. Jasne sme sa identifikovali, no stará pani, pred ktorej obchodom sa bitka odohrávala, si zabudla naslúchatko a začala nás mlátiť baseballovou pálkou.

#JTMJ

 

#3

Dnes som zistil, že si v Austrálii musíte vždy skontrolovať dutinu gitary pred tým, než na nej začnete hrať. Môže byť v nej totiž had, ktorý vás môže uhryznúť. Nie, ani struny mu v tom nezabránili.

#JTMJ

Snake bite GIFs - Get the best gif on GIFER

 

#4

Dnes som prišla na to, že sa môj partner obáva ženských orgazmov. Tesne pred mojim vyvrcholením spanikáril, vytiahol ho a utiekol z izby.

#JTMJ

 

#5

Dnes mi môj priateľ, s ktorým som tri roky, povedal, že má pre mňa polnočné prekvapenie. Celá nedočkavá som teda čakala, čo sa bude diať. O polnoci mi prišla SMS-ka, že sa so mnou rozchádza.

#JTMJ

 

#6

Dnes som si chcela odlíčiť oči,no nechtiac som miesto odličovadlapoužila odlakovač.

#JTMJ

Eyes Burning GIFs | Tenor

 

Zdroj

 

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Slováci sa podelili o ich najtrápnejšie príhody z rande

15 najdivnejších vecí, ktoré ľudia videli na letiskách