in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #83

Život vie byť niekdy veľmi krutý a tieto príbehy ti ukážu ako veľmi. Čo by ste povedali na to, keby sa o vašich ženských dňoch rozpráva pred celou triedou, alebo keby bol darček na vaše 18. narodeniny vyhadzov z domova? Nie je to boh vie čo, však?

 

#1

Dnes ma moja mama neskutočne vytočila. Boli sme spolu na rodičovskom združení a ona začala nahlas pred celou triedou rozprávať, že by učitelia nemali zakazovať žiakom chodiť cez hodiny na toalety, pretože ja “mávam veľmi silné menštruácie.” 

#JTMJ

But Mom GIFs | Tenor

 

#2

Dnes ma na prednáške biológie používal učiteľ ako príklad. Prečo? Pretože opisoval, ako vyzerajú rysy človeka, ktorý sa výzorom líši od ostatných.

#JTMJ

 

#3

Dnes mi dali rodičia na 18. narodeniny ponožku a darčekovú kartu. Na tej karte bolo napísané, “Teraz je Dobby voľný. Vypadni!”

#JTMJ

Dobby GIF - Find on GIFER

#4

Dnes po mne spolubývajúci chcel, či by na jeho narodeniny mohol odomňa dostať erotický tanec, za ktorý by mi dal kľudne aj peniaze. Po odmietnutí ušiel do izby a pustil si depresívnu hudbu. Sme obaja muži a ostáva mi s ním bývať ešte ďalších 11 mesiacov.

#JTMJ

 

#5

Dnes si to rozdávali moji rodičia, ale mali zle zatvorené dvere. Som rozumná a vedela som, že je to bežná vec, tak som sa chcela nenápadne premiestniť na spodné poschodie. Keď som kráčala okolo ich dverí, naša mačka vrazila do dverí, ktoré sa dokorán otvorili. Mysleli si, že som ich otvorila ja. Teraz ma chcú poslať ku psychológovi.

#JTMJ

You Pervert GIFs | Tenor

 

#6

Dnes sa so mnou rozišiel priateľ, s ktorým som bývala 4 roky, pretože mu chýbala samostatnosť. Odsťahoval sa k svojim rodičom.

#JTMJ

 

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #326

Slováci sa v rámci sčítania obyvateľstva hlásia k Svedkom Liehovovým