in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #81

Máte bezstarostný život? Tak si ho užívajte, kým je čas, pretože smola na vás čaká za každým rohom. Týchto šesť ľudí si možno hovorilo úplne to isté, čo si práve hovoríte vy. “Mne sa to nikdy nemôže stať.”

 

 

#1

Dnes som hrala tetherball s mojím mladším bratom. Prišla do mňa taká poriadne súťaživá nálada, takže som loptu odrazila tak silno, že sa obtočila okolo tyče a vrazila mi priamo do hlavy. Z tej rany som odpadla.

#JTMJ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt tetherball gif

 

#2

Dnes som bola po dlhšej dobe na večeri s mojim priateľom. Keď sme išli platiť, videla som, ako píše niečo na zadnú stranu bločku. Bolo to jeho telefónne číslo pre čašníčku.

#JTMJ

 

#3

Dnes som sa tešila, že budem konečne pri pitve na hodine forenznej techniky. Moju radosť pokazil až chlapík, ktorý mi vygrcal zozadu na vlasy celý jeho obed.

#JTMJ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt threwing up gif

 

#4

Dnes som zistil, že vám naozaj môžu chrobáky naklásť vajíčka do uší.

#JTMJ

 

#5

Dnes som prišla prekvapiť priateľa do práce. Keď som už bola za dverami kancelárie, chcela som mu zavolať, nech otvorí dvere. Spozna nich som potom započula jeho kolegu, “Kto ti volá?” Priateľ mu povedal, “Ale zas tá tučná krava.”

#JTMJ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt whaaaat gif

 

#6

Dnes som sa prechádzala s chalanom, do ktorého som už dlhšiu dobu zaľúbená. Tesne po tom, čom som mu povedala o svojich pocitoch, mi nasral vták na hlavu.

#JTMJ

 

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 zábavných recenzií, ktoré si svojou pravdivosťou získali internet

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #972 : Zákazníci prídu v každom počasí.