in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #79

Dnešná časť bude kúsok pikantnejšia. Zistíte pri nej, že ani v takýchto situáciách sa vám smola a nepríjemné momenty určite nevyhnú.

 

 

#1

Dnes mi dala frajerka po prvý krát v našom vzťahu dole nohavice. Bola viac nadšená zo vzoru na mojich trenkách, než z môjho p*nisu.

#JTMJ

 

#2

Dnes ma tak neskutočne bolelo brucho, že som kvôli tomu musel bežať do nemocnice. Po niekoľkých vyšetreniach a testoch mi povedali, že mám preplnené črevá stolicou. Takže som doslova plný sračiek, až to bolí.

#JTMJ

 

#3

Dnes sme išli s kamarátmi na obrovskú domovú párty do iného mesta.Zmeškali sme autobus, takže sme museli čakať hodinu a pól na ďalší. Cesta tam trvala ďalšiu necelú hodinu. Dorazili sme akurát vtedy, keď tam nabehli policajti, všetkým porozdávali pokuty a poslali nás domov.

#JTMJ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ok party is over gif

 

#4

Dnes sa moja mama rozhodla, že mi dá partnerskú radu. Povedala mi kľúč na šťastné a úspešné manželstvo. Tým kľúčom bolo, “nechaj ho, aby ti preskúmal všetky otvory.”

#JTMJ

 

#5

Dnes som zistila, že moja v*gína asi nevyzerá najlepšie. Išla som sa po prvý krát vyspať s mojím novým priateľom a keď už sme boli nahatí, pozrel sa na ňu, zamračil sa a povedal, “fúúúú, takú hrubú som ešte asi nevidel.” Je to gynekológ a za deň ich vidí minimálne 10.

#JTMJ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt AWFUL LOOK gif

 

#6

Dnes som zistil, aké je to šoférovať 7 hodín v aute so ženou, ktorá vás brutálne odmietla pri žiadosti o ruku.

#JTMJ

 

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #205

20+ žien, ktorým by mali zakázať používanie sociálnych sietí