in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #78

Pravidelná nádielka príbehov, ktoré zažiť určite nechcete, ale prečítanie vám spraví menšiu radosť, že sa nedejú práve vám. Čo by ste povedali na to, keby ste sedeli 10 hodín vedľa prdiaceho monštra, alebo keby vám milovaná osoba dala poriadny headshot? Predpokladám, že niečo v štýle, “ja to môžem j*bať!”

 

 

#1

Dnes mi môj priateľ po troch rokoch poslal do práce kvety a bonboniéru. Myslela som si, že si konečne spomenul na naše výročie, ale mýlila som sa. Bol tam líst, v ktorom sa mi ospravedlňuje, že ma už pól roka podvádza s mojou sestrou. Kvety a čokoláda boli len cena útechy.

#JTMJ

 

#2

Dnes prišlo u rodičov mojej priateľky na tému dedičstvo.Spomenul som, že moja rodina pochádza z Nemecka. Jej otec sa na mňa škaredo pozrel a popod nos si zašomral, “SK*RVENÝ HITLER!”

#JTMJ

Nazi GIFs | Tenor

 

#3

Dnes som dal výpoveď, pretože som dostal ponuku v inej firme za dvojnásobný plat. Keď mi šéf podpisoval papiere, povedal, “Mal si byť môj nástupca, keď pôjdem o 2 mesiace do dôchodku, ale nevadí.” Šéf zarába trojnásobok toho, čo dostanem v novej práci.

#JTMJ

 

#4

Dnes mi učiteľka povedala, že už so mnou viac nebude strácať čas, pretože som “mentálne retardovaný”. Započula to na chodbe od nejakého neznámeho študenta.

#JTMJ

Monger Retarded GIF - Monger Retarded - Discover & Share GIFs | South park, Nerdy humor, Retarded

 

#5

Dnes som cestoval lietadlom. Za mnou sedelo malé dieťa, ktoré mi asi milión krát koplo do sedačky a vedľa mňa sedel pán, ktorý si každú pól hodinu neskutočne prdol. Zabudol som spomenúť, že ten let trval 10 hodín a bol bez prestávky…

#JTMJ

 

#6

Dnes prišla za mnou kamarátka, do ktorej som už pár rokov tajne zamilovaný. Povedala mi, že chce, aby som bol jej priateľ. Bolo to však len preto, že si jej mama začínala myslieť, že je lesbička a chcela mať od nej pokoj.

#JTMJ

Ice For That Burn GIFs | Tenor

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bolí ma zadok

Velociraptor