in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #76

Ľudské príbehy, ktoré ti osviežia a spríjemnia život. Pretože zistíš, že nie len ty máš v živote smolu. 

 

 

#1

Dnes som súhlasila, že to spravím môjmu priateľovi ústami, zatiaľ čo bude hrať Call of Duty. Bol z toho nadšený až do tej doby, kým nezačal prehrávať.Potom na mňa začal vrieskať, že je to celé moja chyba.

#JTMJ

Loltyler1 Gamer Rage GIF - Loltyler1 GamerRage Rage GIFs

 

#2

Dnes sa mi snažila urobiť kamarátka tajnú narodeninovú párty. Bohužiaľ poslala všetkým pozvaným zlú adresu, čiže som prišla do úplne prázdneho baru, kým moji kamaráti prišli do počítačového obchodu na druhej strane mesta.

#JTMJ

 

#3

Dnes sme boli s rodinou nakupovať vianočný stromček.S manželom sme sa prechádzali a narazili na ten pravý! S úžasom sme ho hneď zaplatili a doviezli sme si ho domov.Po pár hodinách sme zistili, že sme k nemu dostali menší darček – termity.

#JTMJ

Christmas Tree GIF by HULU

 

#4

Dnes som si u našich išla oddýchnuť na gauč. Prišiel ku mne ich jazvečík a omotal sa mi okolo krku, ako šál. Bolo to veľmi príjemné, až pokiaľ mi neprdol priamo do ľavého ucha.

#JTMJ

 

#5

Dnes som sa konečne rozprávala s chalanom, ktorý sa mi už pár mesiacov páči. Bola to zábavná debata, pri ktorej sme sa začali poriadne smiať. Vtedy som povedala, “Fuj, čítiš ten smrad?”Prestal sa smiať … a smrad prestal.

#JTMJ

Best Smelly Breath GIFs | Gfycat

 

#6

Dnes som bola v nákupnom centre. Bolo tam malé rozkošné dievčatko, ktoré chodilo naokolo a každému hovorilo, “Ujo, ste krásny!” / “Teta, ste krásna!” Potom prišlo ku mne, zazrelo na mňa a odišlo preč.

#JTMJ

 

Zdroj

 

 

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Niekto si poriadne užil

Žena pretvára bizarné fotografie celebrít, ktoré sú lepšie ako tie pôvodné (15 zábavných obrázkov)