in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #75

Starosti, útrapy a bolesť zažíva po celom svete každý deň tisíce ľudí. Pri týchto siedmych príbehoch zistíte, že na možno tie vaše nie sú až také hrozné.

 

#1

Dnes sa so mnou rozišla priateľka a odmietla mi vrátiť kondómy, ktoré som pred nedávnom kúpil. Prečo? Pretože ich chce používať s týpkom, s ktorým ma začala podvádzať. 

#JTMJ

 

#2

Dnes som našiel zoznam vecí napísaný mojou manželkou,ktoré chce dodržiavať počas pôstu. Jednou z nich bolo, “Nemať s*x s inými mužmi.”

#JTMT

Haha GIFs | Tenor

 

#3

Dnes sme si s mojím priateľom porovnávali chlpy na tele, ktoré sme si nechávali rásť počas celého Novembra. Zistila som, že som všade zarastená viac ako on.

#JTMJ

 

#4

Dnes ma môj otec nenápadne sledoval celý deň, pretože si myslí, že žijem dvojitý život s inou rodinou. Mám 45 rokov. On má 68. 

#JTMJ

 

Old Man GIFs | Tenor

 

#5

Dnes som zistila, prečo moja sestra nechce, aby som upratovala aj jej časť izby. Snaží sa oživovať mŕtve mravce, ktoré tam láka na rozliaty med.

#JTMJ

 

#6

Dnes pani v reštaurácii rozbila vínový pohár a zavolala ma, aby som to odpratal. Chcela mi pomôcť, takže mi začala sypať črepy priamo do rúk.

#JTMJ

Help Is On The Way, Dear" Eleven Lessons We Learned From Mrs. Doubtfire | Her.ie | Mrs doubtfire, Robin williams, Hilarious

 

#7

Dnes som sa ospravedlnila môjmu priateľovi, pretože som si myslela, že ma podvádza. Povedal mi, že sa nemusím ospravedlňovať…bola to pravda.

#JTMJ

 

Zdroj

 

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Vtipné pikantné a šteklivé príbehy zo slovenských spální – príbehy zo života ľudí

Istota je istota