in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #74

Rok 2020 nám toho priniesol naozaj veľa a celý by sa dal v kľude opísať ako jedno veľké “Ja to môžem j#bať.” Ani na jeho konci sa ľudia nezaobišli bez smolných a nepríjemných momentov.

Veríme teda, že 2021 bude o kus lepší. (Ale nie o moc, potom by nebolo o čom písať.)

 

#1

Dnes sa môj priateľ, s ktorým chodím 6 rokov, rozhodol, že si na Silvestra kľakne na kolená a povie mi, že ma podvádza s jeho ex a vracajú sa späť k sebe. Prajem všetkým krásny posledný deň 2020.

#JTMJ
Fuck You Bye GIFs | Tenor
#2
Dnes som zistil, že som sa priženil do rodiny, ktorá komentuje všetky činnosti všetkých postáv vo filmoch. Je len zázrak, že vôbec niekedy započujem dialóg.
#JTMJ
#3
Dnes sa moje novoročné oslavy skladali zo štyroch častí: 1. byť doma sám; 2. piť lacný alkohol z hrnčeka; 3. mať z toho rozbitý žalúdok; 4. ísť spať pred polnocou s štupľami v ušiach.
#JTMJ
sad new year GIF-downsized - BookSparks
#4
Dnes som sa vrátila z nemocnice po 6 dňoch. Aj napriek tomu, že som mala pre moje mačky vybavené stráženie, tak mi celý čas srali a čúrali pod posteľ. To je akože mačacia forma protestu?
#JTMJ
#5
Dnes mi môj priateľ povedal, že som v posteli tá najlepšia partnerka,akú kedy mal. Priala by som si, aby som mohla o ňom povedať to isté.
#JTMJ
No You Are Not GIFs | Tenor
#6
Dnes som prišiel na návštevu k mame a zistil som, že vymenila väčšinu nábytku. V každej izbe je pár nových, veľmi pohodlných miest na odpočinok…pre mačky a psy.Veľká škoda, že som človek a musím sedieť na zemi.
#JTMJ
 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Starostlivosť o alkoholikov

Na kávičke