in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #73

Smutné, ale aj zábavné príbehy z celého sveta, ktoré prináša sám život sa v dnešnom vydaní zamerajú napríklad na rakovinu, cudzie rozhovory a partnerskú masturbáciu.

 

 

#1

Dnes som mal študovať na dôležitú skúšku. Moji rodičia ma miesto toho prinútili ísť na narodeninovú oslavu. Nemôžeme odísť, až kým party neskončí. Oslava je pre psíka.

#JTMJ

 

#2

Dnes som zistil, že naši susedia sa rozhodli, že zoberú na seba zbúranie spoločného plotu a postavenie nového. Ale tak, že oplotili môj bazén. Keď som sa spýtal, že prečo, tak povedali, že: “Mysleli sme, že sa už nevrátiš.” Bol som 4 mesiace u sestry a pomáhal jej, pretože má rakovinu prsníka.

#JTMJ

 

#3

Dnes som kráčala ku skupinke kamošov a počula ich rozprávať sa o tom, ako jeden mega pekný chalan má ultra škaredú sestru. A keď som sa spýtala, že o kom sa bavia, tak nastalo trápne ticho, pretože si neuvedomili, že stojím pri nich. Zrejme hovorili o mojom bratovi.

#JTMJ

 

#4 

Dnes som si na ruky vyj*bal pól tuby sekundového lepidla. Potom som zistil, že studená voda len viac vytvrdzuje, než povoľuje.

#JTMJ

 

#5

Dnes som sa zobudil na to, ako sa priateľka robí vedľa mňa. Opýtal som sa jej, či potrebuje ruku naviac. Urazila sa a do teraz sa so mnou nebaví. 

#JTMJ

 

#6

Dnes som si rozbil hlavu o dvere, ktoré majú detskú poistku. 

#JMTJ

 

Zdroj

 

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Krém proti spáleniu

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #295