in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #72

Dnes si rozbalíme balíček plný smoly a nepríjemných situácií, ktorý život rozdávam deň čo deň. V tom dnešnom nájdeme nepríjemné a zvedavé matky, ale aj bandu perverzných dedkov, či 420-hodinové ušetrenie času.

 

 

#1

Dnes sa na mňa moja priateľka nasr*la, pretože si nedokážem zapamätať, že mám zákaz sexu ako trest za to, že som rozosmutnil jej mamu…pred 3 týždňami.

#JTMJ

 

#2

Dnes som čistil ulicu od odpadkov. Prišiel ku mne chlapík a pýta sa ma, “Pre koho pracuješ?” Odpovedal som mu, že pre nikoho, že sú to len verejnoprospešné práce.Ešte než som mu stihol objasniť, že to robím dobrovoľne, stihol ma nazvať “odporný delikvent,” odpľuť si na mňa a potom odišiel.

#JTMJ

Tim And Eric Animated GIF | Tim & eric, Funny gif, Animated gif

 

#3

Dnes sme mali divokú noc s mojim priateľom. Keď ráno odišiel, mama mi nakráčala do izby a hovorí, “Kiež by som mala záživný sexuálny život, tak ako ty.” V noci totižto prišla do izby a my sme si to ani nevšimli.

#JTMJ

 

#4

Dnes som išla navštíviť babičku do domovu dôchodcov. Na obed jej práve priniesli polievku, ale nebola vôbec teplá, tak som ju išla ohriať do jedálne. Dala som ju do mikrovlnky a zrazu počujem jemné tlieskanie za mnou.Musela som tam čakať, zatiaľ čo na mňa zavíjala skupinka perverzných dedkov.

#JTMJ

Two Old Men GIFs | Tenor

 

 

#5

Dnes som prvý krát stretla svoju budúcu svokru, “dobrú kresťanku”. Prvé slová, ktoré som od nej počula boli nadávky a šomranie si o “špinavých židoch”. Som židovka.

#JTMJ

 

#6

Dnes som prišiel na to, že môžem ušetriť 1 hodinu a 45 minút na ceste do práca, keď použijem vlak namiesto autobusu. Pracujem tam 6 rokov.

#JTMJ

Oh Come On Bill Hader GIF by Saturday Night Live - Find & Share on GIPHY

 

Zdroj

 

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #291

Telesná dištančne