in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #71

Nešťastie a smola  si nikdy neberú dovolenku a lepia sa ľuďom na päty každý deň. A dobre tomu tak … aspoň je stále čo čítať.

 

#1

Dnes som prišla domov a môj manžel kráčal dole schodmi s nejakou ženou. Namiesto toho, aby mi povedal, kto to je, tak sa len prešiel okolo mňa, zamračil sa a zabuchol za sebou dvere.

#JTMJ

Leaving Season 1 GIF by Friends - Find & Share on GIPHY

 

#2

Dnes mi do TV call centra volal 71-ročný pán, ktorý si začal pochvaľovať programy pre dospelých z nášho balíčku, ktoré veľmi obľubuje. Nevyhol sa ani detailom a ešte ku tomu mi popísal, ako niektoré veci skúšal aj so svojou 70-ročnou ženou.

#JTMJ

Old Man Gets Excited When Checking Out A Girl GIF by MikeyMo | Gfycat

 

#3

Dnes k nám prišla na návštevu moja mama. Keď išla na záchod, vybehol z izby syn môjho priateľa a začal klopať na záchodové dvere, pretože si myslel, že som na ňom ja. Keď ich otvorila, uvidela nahé 5-ročné dieťa, ako robí “helikoptéru” so svojim pinďúrom.

#JTMJ

Helicopter GIFs | Tenor

 

#4

Dnes som dostal 12 stranový list od dievčaťa, ktoré ma stalkuje už 7 mesiacov, kde prirovnávala lásku ku mne, k jej vášni pre syr.

#JTMJ

Stalking Social Media GIF - Find & Share on GIPHY

 

#5

Dnes, po rozchode s frajerom a preplakanej noci, som sa zobudila do úplne prázdneho domu. Išla som si do kuchyne urobiť raňajky, kde som našla lístok, “Včera v noci sme ťa počuli plakať a nechceli sme počúvať tvoje šťažnosti a nariekanie, takže sme išli na výlet. S láskou mama a ocko.”

#JTMJ

Gold In The Fire

 

#6

Dnes som zistil, že som tak osamelý, že si už ani nedokážem vyh*niť bez toho, aby som sa nerozplakal ako malé dieťa.

#JTMJ

Old Men Crying GIFs | Tenor

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ľudia z technickej podpory zdieľajú tie najhoršie prípady, s akými sa kedy stretli počas svojej práce

Vianočné memečka pre pohodovú adventnú nedeľu