in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #70

Trápne, chúlostivé, či nevkusné príbehy ľudí z celého sveta pribúdajú každým dňom. Na to, aby ste o nich vedeli, ani nemusíte chodiť ďaleko. Stačí si ich prečítať v pravidelnej kompilačke #JTMJ. Predstavujeme vám jej 70. diel!

 

#1

Dnes som dostal výpoveď. A viete prečo? Pretože môj šéf začal chodiť s mojou mamou a nechcel vyvolávať zbytočné konflikty na pracovisku.

#JTMJ

Are U Kidding Me GIFs | Tenor

 

#2

Dnes som povedal mojej priateľke, že moje dvojča v skutočnosti nie je moje dvojča.V maličkosti bol adoptovaný a podobáme sa len preto, že sme jedli a pili rovnaké veci. Uverila tomu.

#JTMJ

Hi Stupid GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

 

#3

Dnes som bola po prvý krát na návšteve u rodičov môjho priateľa.Počas večera som spanikárila a pokúsila sa utiecť cez kúpeľňové okienko. V tom však prišiel do kúpeľne jeho otec a videl ma, ako tam visím.

#JTMJ

Hello There GIF by Dillon Francis - Find & Share on GIPHY

 

 

#4

Dnes ma sprdol môj 18-ročný priateľza to, že som si večer nezobrala antikoncepciu a opýtal sa, či som si istá, že neotehotniem. Ani sme spolu nespali. Myslel si, že keď ich vynechám jeden deň, tak okamžite na to otehotniem.

#JTMJ

8 Ways To Respond To The Question, 'Are You Pregnant?'

 

 

#5

Dnes mi mama povedala, že už viac nechce, aby u nás spávala moja priateľka.Opýtal som sa prečo, na čo mi odpovedala, že nás počula robiť zvrhlé veci. Potom asi 5 minút napodobňovala vzdychanie mojej priateľky.

#JTMJ

Well This Is Awkward GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

 

#6

Dnes mi môj priateľ povedal, že som nádherná. Ešte som ani nestihla povedať ďakujem, keď dodal, “Škoda, že je na to treba tonu make-upu.”

#JTMJ

Not Nice GIFs | Tenor

 

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #285

Gangster