in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #69

Dnes tu máme 69. časť a preto si dáme trochu pikantnejší večer. Pozrieme sa na problémy mladých aj starých, na trápne chvíľky a nepríjemné zistenia. Stali sa vám už niekedy podobné #JTMJ momenty?

 

#1

Dnes si moja 79-ročná mama, ktorá má Alzheimera, spomenula na všetky divoké noci, ktoré so mnou prežila v 60′ rokoch. Vtedy som ešte ani nežil. Myslí si, že som môj otec, ktorý zomrel pred 15 rokmi. Teraz si pri každej konverzácii myslí, že som on a niekedy sa tie rozhovory dosť zvrhávajú.

#JTMJ

Grandma Yetta GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#2

Dnes som prišiel na to, že moja mama podvádza môjho otca. Išiel som teda za ním s jasným dôkazom, na čo mi povedal, “Ja viem, preto aj ja podvádzam ju.”

#JTMJ

Will Ferrell Brennan GIF - Find & Share on GIPHY

 

#3

Dnes som si prechádzal stránky pre dospelých a na jednej som našiel svoju mamu na webkamere. Keď som sa jej na to opýtal, vyhodila mi počítač a dala mesiac domáceho väzenia.

#JTMJ

Dance Moms Television Gif By RealitytvGIF - Find & Share on GIPHY

 

#4

Dnes som si objednával milostné služby na domov, cez mail. Potom som si uvedomil, že som to posielal z pracovného e-mailu.

#JTMJ

Oops GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Dnes som si išiel znova kúpiť kondómy na pumpu, aby si aspoň niekto myslel, že žijem sexuálny život.

#JTMJ

Season 6 Dancing GIF by CBBC - Find & Share on GIPHY

 

#6

Dnes som musela utekať na pohotovosť kvôli obrovskej alergickej reakcii, ktorú som mala po celej tvári. Zistilo sa, že som alergická na spermie môjho priateľa.

#JTMJ

Allergic Reaction GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #279

Tomu hovorím tuning