in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #65

Dnes to bude hlavne o nepríjemných zisteniach, ktoré sprevádza ešte slušná dávka smoly, alebo aj o tom, že pri mamách sa fráza “ja to môžem j*bať,” používa celkom často.

 

#1

Dnes mi matka vbehla do izby a neskutočne smradľavo si tam prdla. Chcela mi tým dokázať, že má už tri dni črevné problémy, ktoré som jej neverila.

#JTMJ

Pin on PRANKS

 

#2

Dnes som prišla na to, že som pre môjho priateľa iba milenka. Zistila som to, keď počas nášho s*xu nakráčala do spálne jeho žena. Býva na dedine a je noc, takže momentálne čakám v jeho aute pokiaľ sa nedohádajú…už 2 hodiny.

#JTMJ

Bored Richard Hammond GIF by DriveTribe - Find & Share on GIPHY

 

#3

Dnes som išiel na rande s našou novou kolegyňou, o ktorej si všetci mysleli, že je trochu čudná. Mali pravdu. Ukázala mi zoznam mien našich budúcich detí.

#JTMJ

Its Weird GIF | Gfycat

 

#4

Dnes som mal na večeru 3 dni staré zbytky kuraťa a suché rožky. Prečo? Lebo mama minula všetky peniaze na skur*vene drahé, 25 kilové balenie bio granulí pre našu čivavu. Tá čivava má 7 rokov. Mám ju rád, ale neverím, že to stihne dojesť.

#JTMJ

Dog GIF by Westminster Kennel Club - Find & Share on GIPHY

 

#5

Dnes mi môj najlepší kamarát oznámil, že prišiel o panictvo s mojou sestrou, čo som už ale dávno vedel. Každopádne mi doplnil celý príbeh. Bolo to v našej izbe, zatiaľ čo som spal vedľa nich.

#JTMJ

Oh No GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#6

Dnes som prišiel po štyroch dňoch z festivalu a pred bytom som zistil, že nikde neviem nájsť kľúče. Nakoniec som ich našiel…na fotkách strát a nálezov z festivalu, ktorý je 200km ďaleko.

#JTMJ

God Dammit GIFs | Tenor

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Viem prečo to urobím…

10 vecí, ktoré v minulosti vyzerali úplne inak ako sme zvyknutí