in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #64

Nepríjemnosti sa stávajú v každom okamihu. Či už sa zobudíte, idete nakupovať, alebo len tak žijete svoj život. Predstavujeme ďalších 6 príbehov, ktorých tvorcom je práve život samotný.

 

#1

Dnes som si uvedomil, že som sám už príliš dlhú dobu. Čítal som “Ako Grinch ukradol Vianoce” mojej mačke. Snažil som sa využívať intonáciu hlasu a ukazoval jej každý jeden obrázok, aby si to poriadne užila. Potom som zavolal synovi a ten ma odkázal na miestneho psychológa.

#JTMJ

Animated gif in SuperNatural ✞ collection by Heads Will Roll ♚

 

 

#2

Dnes som sa vo fitku rozprávala s chalanom, ktorý sa mi páči. Kamarátka sa teda rozhodla, že sa prikradne odzadu a stiahne mi nohavice. A jeho jediná reakcia? “Niekto by tu potreboval oholiť.”

#JTMJ

 

 

#3

Dnes som si v škole uvedomila, že som si obliekla tričko naopak, tak som si ho šla prezliecť do záchodovej kabínky. Neviem ako sa mi to podarilo, ale spadlo mi priamo do misy.

#JTMJ

I Am So Serious GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

 

#4

Dnes sa môj priateľ znova ožral s kamarátmi a neprišiel domov, pričom sme mali dohodnutú večeru. Zavolala som mu teda, že si balím všetky veci a odchádzam od neho. Po tom, ako som si všetko zbalila, som si uvedomila, že má moje auto so sebou.

#JTMJ

 

 

#5

Dnes je tomu už mesiac, čo som nastúpil do môjho nového zamestnania. Stále nemám ani len tušenie, čo vlastne robím.

#JTMJ

i don't know what i'm doing gifs | WiffleGif

 

#6

Dnes som musel byť na párty triezvy, pretože som mal robiť ostatným vodiča. Na mojej narodeninovej párty.

#JTMJ

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Saxana a Covid-19

Tu je ten pôvod!