in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #63

Raz za čas sa zasmiať na nešťastí druhých, vôbec nie je na škodu. Napríklad si predstavte, že by vám niekto rozprával, ako musel drhnúť svinčík po nadržanom starčekovi. No z chuti by ste sa mu nezasmiali?

 

Dnes mi dcéra pri večeri povedala, “Oci, keď vyrastiem, chcem byť striptérka, presne ako tvoja priateľka.” Som stále ženatý a manželka tam sedela spolu s nami.

#JTMJ

Shocked Tracy Jordan GIF by Crave - Find & Share on GIPHY

 

Dnes z našej reštaurácie vyhodili 80-ročného muža, pretože masturboval na ženských toaletách. Dosť dobre som sa bavil, až kým mi manažér nepovedal, aby som to išiel upratať, pretože je celá jedna kabínka od semena.

#JTMJ

 

Dnes ma zmlátili v meste dvaja chalani. Jeden počas toho zjedol banán a druhý volal so svojou frajerkou. Asi by som mal so sebou začať vážne niečo robiť.

#JTMJ

F | tkamvocabwords

 

Dnes som konečne po týždni na dovolenke zbalil na diskotéke dievča a skončil som s ňou osamote na pláži. Ležal som na lehátku, robila mi to ústami, a keď už som sa spravil, tak sa opýtala: “Vyfajčíš ma tiež?”

#JTMJ

 

Dnes som dostal pokutu, pretože som prekročil rýchlosť na školskom pozemku. Tá škola ešte nie je ani len dostavaná!

#JTMJ

Are You Serious? | Reaction GIFs

 

Dnes som si to konečne rozdal s priateľkou po štyroch mesiacoch. Nespali sme spolu tak dlho, pretože sme mali isté partnerské problémy. Spravil som sa za 10 sekúnd, takže tie problémy máme stále…

#JTMJ

 

Zdroj

 

 

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #915 : Susedov pes cíti, že ležíte v posteli.

Som prázdna