in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #62

Zoznam nešťastníkov, s ktorými život pekne vypeká, každým dňom narastá. To nám však nebráni, aby sme sa im nemohli aspoň trochu zasmiať.

 

Dnes som strávil 40 minút tým, že som sa snažil dostať do vlastného domu, pretože som sa vymkol. Keď som sa už dostal dnu cez maličké otvorené okienko, čo bolo na druhom poschodí, našiel som ich v tom malom sk*rvenom vrecku na rifliach.

#JTMJ

That's a joke, right? | Reaction GIFs

 

Dnes ma museli po autonehode vysekávať hasiči z auta. Keď som už ležal v záchranke a mierili sme do nemocnice, nedalo nám prednosť auto na semafóroch a vrazilo do nás.

#JTMJ

 

Dnes som vytvoril na škole futbalový tím. Povedal som nášmu trénerovi (učiteľovi telesnej), že mám cukrovku a možno si budem musieť niekedy počas zápasov oddýchnuť. Tak ma z týmu vyhodil, že nepotrebuje mať v tíme “rozmaznané slečny”. 

#JTMJ

Best Nice Puss GIFs | Gfycat

 

Dnes som sa konečne odvážila povedať rodičom, že pravdepodobne trpím schizofréniou. Odmietli o tom diskutovať a povedali mi, že to je všetko “Len v mojej hlave.”

#JTMJ

 

Dnes som sa dozvedel, že moja priateľka, ktorá mi nikdy nechcela posielať žiadne nahaté fotky, ich predáva na internete za peniaze.

#JTMJ

James Corden Oops GIF by The Late Late Show with James Corden - Find &  Share on GIPHY

 

Dnes mi mama povedala, že má pre mňa výbornú novinku. Konečne našli mojich biologických rodičov a dnes ich pôjdeme navštíviť. Ani som nevedel, že som adoptovaný.

#JTMJ

 

Zdroj

 

Zanechať komentár

avatar

15+ prekliatých toriet, ktoré by si určite nechcel dostať na svojej oslave

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #912 : Kto by pil tekvicové pivo?