in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #61

Smolné a nepríjemné situácie z celého sveta sa (našťastie) dejú doslova každú sekundu. Takže ak ťa cudzia smola aspoň trochu zabáva, pichni si jej týždennú dávku vo forme ďalších JTMJ príbehov.

 

#1

Dnes sa ma opýtala, ako sa zbierajú cestoviny. Ona si celý život myslela, že rastú zo zeme. A táto pani ma kŕmila 20 rokov.

#JTMJ

 

#2

Dnes mi dala terapeutka zopár rád, ako sa mať viac rada a byť sebavedomá. Celý čas mi to znelo povedome, ale až keď som prišla domov, tak som zistila, že mi len citovala pesničky Beyoncé za $100/hod.

#JTMJ

The 121 Best Dancing GIFs of All Time! | Beyonce funny, Beyonce ...

 

#3

Dnes sa nám narodilo prvé dieťa. Bol to skutočne boj, ale nakoniec som všetko zvládla. A kde bol počas tejto krásnej udalosti jeho otec? J*bal o dve miestnosti vedľa s nejakou sestričkou.

#JTMJ

 

#4

Dnes som mame požičal auto, aby mohla ísť na sobotný nákup. Po jej odchode som si spomenul, že som nechal na zadnej sedačke kondómy, vibrátor a prázdnu fľašu rumu. Mám 20 a to auto som dostal od našich pred ako darček.

#JTMJ

Whoops GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Dnes som hladný čakal v izbe 6 hodín, pretože si to musel spolubývajúci rozdávať s nejakým dievčaťom priamo v kuchyni. K celonočnému výkonu mu samozrejme gratulujem, ale podobnú show mohol predviesť aj o dvere vedľa, vo svojej vlastnej izbe!

#JTMJ

 

#6

Dnes som mala príjemné náhodné stretnutie s učiteľkou z vysokej školy. Chvíľku sme viedli milú konverzáciu a na konci mi povedala, že sa “stále obliekam ako štetka”.

#JTMJ

A criminal, a whore, an idiot, and a liar." - Scandal Gif-Cap ...

 

Zdroj

 

 

 

 

 

Zanechať komentár

avatar

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #907 : Mám talent na matematiku.

13 inovatívnych a jedinečných nápadov, na ktoré by ste len tak neprišli