in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #57

Život je plný neočakávaných a nepríjemných situácií. Dnes to bude napríklad neočakávaná a nepríjemná pripomienka, neočakávaná a nepríjemná plienka, alebo neočakávaný a nepríjemný príchod do vlastného domu.

 

 

#1

Dnes sa môj otec na večeri rodinnej stretávky nezabudol zmieniť o tom, že som prišla o panenstvo. Starej mame z toho zabehol kúsok šalátu a museli sme jej dávať heimricha.

#JTMJ

No Way Omg GIF by VTM.be - Find & Share on GIPHY

 

#2

Dnes som dostal defekt. Krížový kľúč som mal práve doma, pretože som prerábal kuchyňu a potreboval som tam každý kus náradia. Pekne som sa teda prešiel pešo približne 4km a pred vchodom som zistil, že som kľúče od bytu nechal v aute.

#JTMJ

 

#3

Dnes som našiel na parkovisku osr*tú detskú plienku. Bohužiaľ od rána pršalo a ja som si vybral zlý deň na žabky.

#JTMJ

 

#4

Dnes pre mňa musela prísť do školy babka, pretože mi mama nedvíhala telefóny a ja som mal kŕče v bruchu. Keď som otvoril dvere na dome, počul som našich ako si hlučne užívajú v spálni. Zahanbene som teda bežal naproti babke, aby do domu radšej nechodila. V tej chvíli prišiel na aute môj otec.

#JTMJ

 

#5

Dnes je to týždeň, čo mama kúpila novú mikrovlnku. Nebolo by na tom nič zaujímavé, keby sme od tej doby nejedli len prihrievané polotovary v krabičkách.

#JTMJ

Microwave GIFs | Tenor

 

#6

Dnes som si po prvý krát úspešne uvaril jedlo mimo World of Warcraft.

#JTMJ

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #177

Dobré ráno