in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #56

Niekedy je deň lepší a niekedy zas horší. Tieto príbehu sú skôr o tých horších, ak nie tých napríšernejších. Pokiaľ sa teda chcete pobaviť na cudzom nešťastí, nech sa páči. Poslúžte si.

 

#1

Dnes som poslala priateľovi obnaženú sexy fotku. On mi ju poslal späť, len mi v tej pridrbanej iPhonovej appke pridal fúzy a napísal, “takto je to oveľa lepšie”.

#JTMJ

Trying To Be Sexy GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#2

Dnes som robila BOZP školenie pre väčšiu skupinku mužov, z jednej nemenovanej spoločnosti. Ešte nikdy som nemala takú pozornú skupinu, ktorú zaujímal každý jeden detail bezpečnosti. Potom som išla na záchod a v zrkadle uvidela, ako mi je cez novú blúzku perfektne vidieť celý obrys bradavky.

#JTMJ

 

#3

Dnes som musel svojej terapeutke klamať o mojom sexuálnom živote, aby som sa cítil aspoň o trochu lepšie.

#JTMJ

Therapy Is Good For You GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#4

Dnes mi môj snúbenec povedal, že nech naňho prestanem ziapať a nerobím z jeho podvádzania takú hroznú drámu, pretože to podľa neho “robia skoro všetci”.

#JTMJ

 

#5

Dnes mi mama dohovárala, aby som sa rozviedla s mojím manželom, pretože si dal na rameno vytetovať lebku. Podľa nej to znamená, že je nájomný vrah.

#JTMJ

10 one-of-a-kind German words that we should definitely have in ...

 

#6

Dnes som išiel vypiť ku kamarátovi domov. Počas večera mi ukradol z nejakého dôvodu kľúče od bytu a ja som si to uvedomil až vtedy, keď bol tak naj*baný, že si nevedel spomenúť, kde ich dal.

#JTMJ

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Kajetán Kičura sa vyjadril k jeho zlatým tehličkám. Vraj sú to celoživotné úspory

Nevychádza to :(