in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #55

Dnes to bude hlavne o hrozných príbehoch zo spálne, ale pozrieme sa aj na to, ako sa alkohol zmiešaný s kúskom životnej smoly, môžu stať naozaj útočným kombom.

 

 

#1

Dnes sme skúšali s priateľkou v posteli po dlhom čase konečne niečo nové. Ja som skončil s črepinami skla zabodnutými do chrbta, a priateľka má otras mozgu. Nie, nemilovali sme sa na sklenenom stole.

#JTMJ

 

#2

Dnes som bola s kamarátkou v klube. Jeden strašne milý chalan sa na mňa usmieval a sledoval ma. Potom išiel na bar a vrátil sa s dvomi drinkmi. Mávol na mňa a povedal mi, „Mohla by si prosím ťa povedať tvojej krásnej kamarátke, že som jej objednal pitie?“

#JTMJ

Alison Brie Shy & Awkward Hello Gif

 

#3

Dnes som sa pochválila môjho priateľa, že bol konečne pri sexe romantický, a neprdol si.

#JTMJ

 

#4

Dnes sme si užívali s priateľom a ja som od vzrušenia vyslovila jeho meno. Všetkého hneď nechal a so serióznym pohľadom mi vraví do očí, „Čo sa deje? Chceš sa rozísť?“

#JTMJ

Best Please Don T Leave Me GIFs | Gfycat

 

#5

Dnes som sa holý, opitý a s viagrou v krvi, vymkol pred hotelovou izbou.

#JTMJ

 

#6

Dnes som sa zobudil úplne celý domlátený v nemocnici po jednej divokej noci. Nikto ma nezbil. Spadol som na strmých schodoch v klube, a keď sa ma snažili odniesť na taxík (pretože som bol už vážne moc), začal som si z trucu trieskať hlavu o stenu, až som omdlel.

#JTMJ

Birthday Drunk GIF | Gfycat

 

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Otec, ktorý žije v domácnosti s 5 dievčatami, ilustruje svoje každodenné zábavné príhody do komiksov

19 obrázkov, ktoré skvelo dopĺňajú otázku : ,,Čo by sa stalo, ak…“