in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #54

Život vie byť niekdy veľmi bezcitný a tieto príbehy ti ukážu ako veľmi. Niekoho začne mama volať “sviňa”, pretože si to vždy priala, a iného zdrbú aj za záchranu ľudského života. Žiadna výhra čo?

 

#1

Dnes sa mi znova vyhádzal ekzém, ktorý sa zjaví zakaždým, keď som nejakým spôsobom vystresovaný. Dnes je to kvôli rande s dievčaťom, o ktoré sa snažím už 4 roky. Máme sa stretnúť za niekoľko hodín a ja vyzerám, ako keby som bol malomocný.

#JTMJ

scared homer simpson GIF

 

#2

Dnes som na dovolenke zachránil topiace sa dievčatko z bazéna. Jej mama bola príliš zaneprázdnená, aby na ňu dávala pozor, ale keď som ju vytiahol z vody, hneď na mňa začala zúrivo kričať. Bola to španielka a vôbec mi nerozumela, takže tam po mne kričala ešte ďalších 10 minút, až pokiaľ som neodišiel.

#JTMJ

 

 

#3

Dnes som vošla do kaderníckeho salónu a hneď za mnou pribehla jedna z kaderníčok a s hrôzou v očiach mi povedala, „Nebojte sa, dokážeme to napraviť!“ Prišla som tam objednať moju dcéru.

#JTMJ

Doctors We Can Fix It GIF by New Amsterdam - Find & Share on GIPHY

 

#4

Dnes ma moja mama začala volať „sviňa“. Povedala mi, že si to o mne myslela vždy, ale bola som príliš mladá na to, aby mi tak hovorila.

#JTMJ

 

 

#5

Dnes som zistila, že mi moja nevlastná mama vyhodila jednu detskú deku, pretože sa na ňu nedalo ani dívať. Bola to jediná vec, ktorá mi ostala po mojej skutočnej mame.

#JTMJ

You Are Kidding Me GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#6

Dnes sa rozhodol prísť ku mne na film jeden chalan, s ktorým práve chodím. Škoda, že ma naň nezavolal. Práve vtedy som spala po nočnej, takže si otvoril dvere, sadol do obývačky, objednal si pizzu, pozrel film a odišiel.

#JTMJ

 

#7

Dnes som sa snažil očariť v posilke jedno nádherné dievča, tak som si na leg-press naložil o 80kg naviac… a prdol si pri tom.

#JTMJ

The 9 Worst Gym Machines If You're Holding In A Fart

Zdroj

     
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

25 obrázkov mačiek, ktoré prepisujú pravidlá ohybnosti svojím vtipným spôsobom

Tak takto sa “socializujú”!