in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #53

Starosti, útrapy a bolesť zažíva po celom svete milión ľudí. Pri týchto siedmych príbehoch zistíte, že na možno tie vaše nie sú až také hrozné. Život sa s vami jednoducho v rukavičkách zaobchádzať nikdy nebude.

 

#1 

Dnes som sa v noci zobudila na to, ako mi niekto cucia prso. Myslela som si, že je to môj 5-mesačný syn, ale neuhádla som. Bol to môj 29-ročný priateľ, ktorý si to chcel vyskúšať, pretože ho mama nikdy nekojila.

#JTMJ

 

#2

Dnes som hral na gitare a nohou si klepkal do rytmu. Potom som už len počul hlasné prasknutie a sliz na chodidle. Bosou nohou som rozšliapol švába.

#JTMJ

Cockroach GIF - Find & Share on GIPHY

 

#3

Dnes som sa rozhodol v noci číhať v aute, pretože mi už 2 dni po sebe niekto ukradol stierače. Zaspal som s odomknutým autom a ten dotyčný mi neukradol len stierače, ale aj autor.

#JTMJ

 

#4

Dnes mi konečne po roku zavolala mamka. Celý nadšený som to zdvihol, ale jediné, čo som počul, bolo šuchotanie a praskanie. Omylom totižto vytočila moje číslo z vrecka.

#JTMJ

Sad Boy GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#5

Dnes sa so mnou rozišiel priateľ … na večeri s mojimi rodičmi.

#JTMJ

 

#6

Dnes, potom ako som rok povzbudzoval moju priateľku pri chudnutí, cvičení a zdravej strave, sa so mnou rozišla. Našla si nejakého športovca a ja som jej teda už nebol dosť dobrý.

#JTMJ

Girl Fuck You GIF - Girl FuckYou MiddleFinger - Discover & Share GIFs

 

#7

Dnes som konečne po 5 mesiacoch zbalil dievča na Tinderi. Na konci dňa som sa dozvedel, že to boli moji kolegovia, ktorí si kvôli mne vytvorili falošný profil, aby som sa necítil tak mizerne.

#JTMJ

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Aerolinka obnovila lety do Talianska. Lietadlo však až vo vzduchu zistilo, že cieľové letisko je uzavreté

15 zaujímavých obrázkov, ktoré sa nevidia každý deň