in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #52

Ďalšia nádielka smutno-zábavných príbehov, pri ktorých si jeden povie:

Fuck My Life Superbad GIFs | Tenor

 

 

#1

Dnes som konečne zistila, čo je spúšťačom mojich hrozných a nechutne bolestivých migrén … je to bolesť samotná. Moje migrény sa jednoducho spúšťajú navzájom.

#JTMJ

 

#2

Dnes v sprche som tak rýchlo kýval hlavou do metalovej pesničky, že som narazil hlavou o stenu a upadol do bezvedomia. Teraz ležím v nemocnici.

#JTMJ

Metal GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3

Dnes som videl, ako niekto surovo nabúral do smetiaku pred jedným rodinným domom. Chcel som byť milý, tak som išiel ten kôš postaviť a nahádzať do neho smeti. Medzi tým na mňa vybehol zvnútra starý pán s nožíkom a začal ma naháňať po ulici.

#JTMJ

 

#4

Dnes som sa išla najesť do reštaurácie. Keď som prišla, čašníčka bola na mňa veľmi milá a hovorila, ako dobre vyzerám, tak som jej s polichotením poďakovala. O päť minút na to vošla dnu asi tá najškaredšia žena, akú som kedy videla a tá čašníčka jej hovorila úplne rovnaké veci, ako pred chvíľou hovorila mne.

#JTMJ

Sad New Girl GIF - Find & Share on GIPHY

#5

Dnes som si odhlasoval ubytovanie na hotelovej recepcii. Z dlhej chvíľky som si išiel dal jednu z mentoliek, ktoré tam mali položené. Bohužiaľ no neboli mentolky, ale sklenené guličky.

#JTMJ

 

#6

Dnes po svadbe prišiel za mnou brat môjho manžela a začal ma ťahať na izbu. Vraj je u nich zvykom, že prvú noc strávi s nevestou brat ženícha. To mi však nikto pred svadbou nestihol spomenúť, a to som s mojím manželom zasnúbená od šiestich rokov.

#JTMJ

Channel 9 Surprise GIF by Married At First Sight Australia - Find ...

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Ťažká noc

No to teda asi mám…