in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #51

Každý deň je plný prekvapení. Nikdy nevieme, čo sa môže stať alebo na koho narazíme. Človek by síce mal byť pripravený na všetko, no často sa stane, že nás niektoré situácie prekvapia. No a už keď sa to stane, tak prečo to nezdieľať s celým svetom? 

 

#1

Dnes som bol u fyzioterapeuta a strašne mi trebalo srať. Keďže tam neboli oddelené záchody, každý pacient mal možnosť zdieľať jedno WC. Vošiel som do vnútra a práve z tadiaľ niekto vychádzal. Keď ma zbadal, hneď uhol pohľadom. Vedel som, že sa mám pripraviť na smrad. No keď som uvidel tú nespláchnutú nálož, čo tam po sebe nechal, hneď mi bolo všetko jasné.

#JTMJ

Suspicious Step Brothers GIF - Find & Share on GIPHY

 

#2

Dnes som k sebe zavolala kamaráta, že si spolu trochu užijeme. Všetko bolo perfektne nachystané. No veci skončili ešte skôr, ako začali. Ja som bola pripravená mať perfektný sex v čistých perinách, no potom som ho pristihla, ako sa špáre v nose. On to ešte bol schopný utrieť do mojej periny, a keď som ho s tým konfrontovala, tak to všetko popieral.

#JTMJ

 

#3

Dnes som rozposlal niekoľko životopisov. Asi pri desiatom som si uvedomil, že posielam vymyslený životopis, ktorý som robil ako projekt do školy. Nebolo by na tom nič zlé, no každý kto si to pozrel, si musel myslieť, že som sa úplne zbláznil. V kolonke pracovné skúsenosti som mal uvedené veci ako – prezident Ameriky, profesionálny gangster, predavač ľudských orgánov.

#JTMJ

Huge Mistake GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#4

Dnes sme si s priateľom farbili vlasy. Jeho vlasy dopadli veľmi dobre, lebo som to robila ja. Moje vlasy dopadli katastrofálne, lebo ich robil on. Namiesto tmavo modrej boli zelené, a ešte k tomu tá farba nebola všade.

#JTMJ

 

#5

Dnes som prišla domov trochu skôr a pristihla môjho priateľa masturbovať. On sa na mňa strašne naštval a začal po mne kričať, že som mu to celé pokazila. Keď som sa ho opýtala prečo, povedal že preto, lebo som prišla domov v nudných šatách a on si medzi tým predstavoval nejakú sexy p*rno herečku. 

#JTMJ

Calm Okay GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#6

Dnes som si v mexickej reštaurácii objednal ten najštipľavejší burger aký majú v ponuke. Milujem chilli a nemám s tým žiadny problém, tak som si k tomu objednal ešte extra chilli. Čašníčka ma upozornila, že burger samotný je strašne štipľavý,a že si na to mám dať pozor. Nestihol som sa dostať ani do polky burgeru, a už som strašne plakal a nemohol som dýchať.Čašníčka sa nedokázala prestať smiať. 

#JTMJ

 

Zdroj

 
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Nová kyberdoba započala! Bude meno dieťaťa Elona Muska známejšie, ako meno Ježiš Kristus?

30+ Obrázkov, ktorými dokonale zabiješ čas #156