in

Jej deti vyhodili zo školy pretože ostatní rodičia prišli na to, že mamička je hviezdou OnlyFans

Mamička, ktorá začala s OnlyFans v snahe okoreniť jej vzťah s manželom, si dnes dokáže mesačne zarobiť viac než £78,000 (90 000€). Práve kvôli tomu boli jej deti vyhodené zo školy.

44-ročná Crystal, ktorá vystupuje pod pseudonymom Tiffany Poindexter vraví, že jej deti boli v škole šikanované a nakoniec im bolo povedané, aby si našli novú školu, ktorú budú navštevovať.

Jej deti boli vyhodené z katolíckej školy, ktorú navštevovali, práve pre jej netradičnú prácu. Všetko sa začalo, keď sa o nej začalo písať v médiách. Škola tvrdí, že aj napriek tomu, že to bolo “ťažké rozhodnutie”, museli to urobiť.

Crystal sa vyjadrila, že boli nesmierne šokovaní a zároveň nahnevaní.

V Nedeľu o 8 večer sme dostali mail, že naše deti už nie sú v škole naďalej vítané a v Pondelok už nemajú chodiť do školy. V hlave mi iba prebehlo – Čo máme teraz akože robiť?

Ďalej vraví, že deti zostali rovnako šokované a bolo pomerne náročné im vysvetliť, prečo už nemôžu ísť do školy, ktorú navštevovali. Povedali im, že to nie je ich chyba ale škola ich tam nechce. Že to s nimi nemá nič spoločné ale škole sa nepáči, že ich mama je “online modelka” (deti ale v skutočnosti nevedia o čo ide).

 

Deti boli samozrejme sklamané, plakali a stále úplne nechápali prečo ich tam škola nechce, Crystal s manželom zostali pohoršení ako škola trestá deti za niečo, za čo ony vôbec nemôžu. A navyše takýmto štýlom… v Nedeľu o 8 večer.

Rodičia tvrdia, že je to totálny nezmysel a mali dostať aspoň nejaký čas aby to celé mohli vybaviť k pohodlnosti oboch strán. Deti zostali potrestané aj keď za nič nemôžu, školu majú rady a majú tam kamarátov.

Deti by nemali byť trestané za činy svojich rodičov. Ak rodič spácha trestný čin a ide do väzenia, tiež škola ich detí nevyhodí…

Prirovnala ich situáciu Crystal.

 

zdroj

 

     
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Juraj Gacho
Juraj Gacho
1 mesiac dozadu

by som rad vedel ako sa katolicky rodicia dozvedeli ze teta je na onlyfans hviezda…. 😀 😀 tak a tu sa potvrdzuju slova – nech hodi kamen kto je bez viny….

45+ ľudí zdieľa svoje “pokazené psy” a pýtajú sa – Čo je s nimi zle?

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili dnešný deň #976 : Máme zbraň proti Godzille!