in

Japonská reštaurácia spúšťa menu pre psov. Najesť sa budú môcť so svojimi majiteľmi

Japonská reštaurácia v Škótsku pripravila nové menu pre jej štvornohých fanúšikov. Tí si odteraz môžu vybrať až zo siedmich prírodných pochúťok. Na bizarnú správu upozornil portál Mirror.

Zdroj: Mirror

Ponuka pre psov, ktorú reštaurácia nazýva Woof Treats, sa skladá zo siedmich prírodných pochúťok pre všetky plemená psov a všetky vekové kategórie. Na výber majú napríklad hovädzie špagety či kus kačaciny, jahňaciny alebo moriaka.

Rodinná reštaurácia tak chce poskytnúť majiteľom štvornohých miláčikov pekné chvíle a nezabudnuteľný zážitok: „Majitelia a ich chlpatí priatelia môžu k nám kedykoľvek zavítať a vychutnať si dobré jedlo. Psy však budú sedieť na podlahe, aby boli spokojní aj ostatní návštevníci.“

Zdroj: Mirror

„Nemáme obmedzený počet domácich zvierat, ktoré k nám môžu prísť a zároveň nemáme ani rezervácie. So svojím domácim miláčikom teda k nám môžete zavítať kedykoľvek,“ uvádza manažérka reštaurácie.

Čo si o takomto koncepte myslíš? Zavítal by si tam so svojím štvornohým miláčikom? Napíš nám do komentárov pod príspevkom.

   
guest
0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #500

Bomby zo sociálnych sietí, ktoré vystihujú ľudskú populáciu viac ako dostatočne #501