in

Japonci vymysleli toaletný papier, ktorý z teba urobí umelca. Stačí ti na to iba tvoje …

Poznáš ten pocit, keď sa ti na záchode vybije mobil a ty potom nemáš čo robiť? Japonci sa rozhodli tento problém vyriešiť, a to “špeciálnym” toaletným papierom.

Ako môžeš vidieť na obrázku, tvojou úlohou je dozdobiť potlačený toaletný papier – konkrétne doplniť vynechané miesta tak, aby dával obrázok zmysel. Každý kúsok toaletného papiera je odlišný, a tak sa tvojej fantázii medze naozaj nekladnú.

Celý princíp je teda podobný obyčajnej maľovanke, s jediným rozdielom, že nepoužívaš farbičky, ale svoje h*vná.

Ľudia majú na produkt rôzne názory. Niektorí ho považujú za úžasný, iní za úplnú zbytočnosť a rodičia malých detí za užitočného pomocníka, ktorý “donúti” ich dieťa vykonať na veľkú potrebu.

Predajná cena v Japonsku je 500 jenov, čo je v prepočte približne 4,20€. Tento “skvost” sa dá objednať aj online na oficiálnej stránke, doručenie je však možné len na území Japonska.

Zdroj

 
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Mňam dpci
Mňam dpci
1 rok dozadu

Rozmýšlal niekto nad tým ako tam to hovno tak presne nanesú? Len ma zaujíma či k tomu majú aj takú tu paletu a štetec alebo len hrnček na muníciu a potom sa to vymaľuje prstom?

O tom, že niekedy smiech neznačí nič dobré ale aj to, že mať manžela inžiniera sa jednoducho oplatí – Toto je tvoja denná dávka memes #716

Opitú vegánku kŕmili kamaráti kuracími nugetkami, tá šla na políciu a podala na nich žalobu