in

Ivan Tásler si v rannej relácii TV Joj vulgárne zanadával: „Čo vám j*be? Načo som sem chodil?“

Ivan Tásler, slovenský spevák skupiny I.M.T. Smile, bol pozvaný do relácie Ranné noviny, ktorá sa pravidelne vysiela na televízii JOJ. Na svoj výstup však musel chvíľu čakať, čo sa mu nepáčilo a vulgárne vyjadril svoj názor na celú produkciu. Vulgarizmy sa nedopatrením dostali aj do živého vysielania. Nový čas na bizarnú časť vysielania upozornil ich fanúšik.

Nakoľko sa celá situácia odohrala počas živého prenosu, nestihla na ňu produkcia už zareagovať. Už v začiatku videa, kedy moderátorka vysvetľuje nový formát NHL, je nejasne počuť prvé nadávky: „Čo vám je*e?“  Tásler postupne pridáva na intenzite svoju hlasu, a tak mohli diváci jasne počuť jeho sťažnosti na produkciu relácie: „Načo som tu prišiel, potom nech ide do p*če celá produkcia.“

Zdroj: Webnoviny

Nakoniec Tásler ešte dodá: „Čakám tu jak k*kot už dvadsať minúť!“  Nuž, známy spevák sa zjavne niekam ponáhľal, a preto ho dokázalo rozhodiť aj obyčajných zopár minút. No v každom prípade si mal spevák dávať pozor na ústa a myslieť na to, že sa nachádza v relácii, ktorá sa vysiela naživo.

Zdroj, zdroj videa: Streamable, TV JOJ

 

Zanechať komentár

avatar

Žena na krmítko pre vtáky pripevnila kameru a zábery sú prekvapivo viac než dobré

Títo Aziati pravdepodobne nemajú ani tušenia, čo si na seba obliekli